PROFESIONALNA POT UČITELJA PLESA DOMNA ROTARJA

V torek, 4. 2. 2020, se nam je na šoli pridružil gost Domen Rotar...

V torek, 4. 2. 2020, se nam je na šoli pridružil gost Domen Rotar.

Domen je zaposlen pri plesni šoli Urška, kjer poučuje hip hop in vodi zumba vadbe. S svojo partnerico pa izvajata tudi otroški animacijski program Mavrica.
Najprej nam je povedal nekaj o sebi in njegovi plesni poti. Da postaneš dober plesni učitelj, je potrebno kar nekaj usposabljanja, predvsem pa moraš delo z ljudmi imeti rad. Ker je po izobrazbi živilski tehnik, nam je poudaril, kako je pomembna zdrava prehrana, kar upošteva tudi pri svojem delu, zato mlade uči kombiniranja zdrave prehrane z gibanjem.

Z nami je izvedel tudi vodeno vadbo - zumbo in pokazal nekaj osnovnih gibov pri hip hopu.

Pripravile: Rebeka Janežič, Maja Kumberger, Zvonka Krištof
Fotografije: Mia Medved