Osnovna dokumentacija:

eu flag co funded pos [rgb] right
Erasmus koordinatorica, gospa Alexia Rossi, se je udeležila dvodnevne "Poletne šole za pogodbenike in koordinatorje E+ mobilnosti v visokem šolstvu" v Thermani Laško.  Glavni namen poletne šole je bil ponuditi vpogled v krizni menedžment projektov, za konkretne primere akcij KA103 s poudarkom na finančnem načrtovanju, skritih kompetenc in internacionalizacijo institucije. CMEPIUS je izpostavilo našo institucijo kot primer dobre prakse pri uporabi programov E+, in sicer na področju praktičnega usposabljanja, zato je gospa Alexia Rossi vodila delavnico  "Udeleženci po mobilnosti: ambasadorji kakovosti na institucij".

Poletna šola Thermana Laško
ECHE listina