Na šoli smo 29. oktobra 2019 gostili mediatorko in poslovno svetovalko gospo Ksenjo Lorber...

Predavanje z delavnico gospe KSENJE LORBER iz podjetja  Poslovno svetovanje in mediacija, Ksenja Lorber, s. p.

Na šoli smo 29. oktobra 2019 gostili mediatorko in poslovno svetovalko gospo Ksenjo Lorber. Seznanila nas je s svojo poklicno potjo in z nami delila svoje izkušnje na področju poslovne komunikacije in mediacije.

Predstavila nam je različne tipe strank, s katerimi se bodo srečale bodoče višje kozmetičarke pri svojem delu. Študentke je še zlasti zanimalo, katere so teme, ki so primerne za pogovor s stranko v kozmetiki in velnesu, in katerih se morajo izogibati.
Kako lahko uspešno komuniciramo med seboj, so študentke preizkusile tudi v obliki igre vlog.

Pripravila: mag. Zvonka Krištof
Fotografije: mag. Zvonka Krištof