Tekmovanja iz znanja

Dijaki se na tekmovanja pripravljajo pri krožkih, samostojno ali pri pouku. V spodnjem razporedu so zapisani napovedani datumi a so mogoče tudi spremembe.

Tekmovanje

Organizator na šoli

Izvajalci

Datum

Logika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

24.09.2020

Logika - državno

Vinko Medic

V. Medic

07.11.2020

Razvedrilna matematika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

04.12.2020

Razvedrilna matematika - državno

Vinko Medic

V. Medic

30.01.2021

Matematika - šolsko

Tanja Zajc

učitelji MAT

18.03.2021

Matematika - državno

Tanja Zajc

učitelji MAT

17.04.2021

Fizika - šolsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

03.02.2021

Fizika - regijsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

12.03.2021

Fizika - državno

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

10.04.2021

Fizika Čmrlj - šolsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

10.10.2020

Astronomija - šolsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

03.12.2020

Astronomija - državno

Matej Rožič

Rožič, Tomić. Eršte

09.01.2021

Kemija - šolsko

Goran Pešić

Goran Pešić

08.03.2021

Kemija - državno

Goran Pešić

Goran Pešić

08.05.2021

Biologija - šolsko

Klenovšek

V. M. Klenovšek

21.01.2021

Biologija - državno

Klenovšek

V. M. Klenovšek

20.03.2021

Biologija - sladkorna bolezen - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

16.10.2020

Biologija - sladkorna bolezen - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

21.11.2020

Naravoslovje EUSO - šolsko

V. M. Klenovšek

Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Goran Pešić

19.11.2020

Naravoslovje EUSO - državno

V. M. Klenovšek

Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Goran Pešić

23.01.2021

Videl, premislil, odklenil (HE)- državno

Matej Rožič

Matej Rožič

28.01.2021

Angleščina 3. letnik - IATEFL - šolsko

Mateja S. Tomič

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

15.11.2020

Angleščina 3. letnik - IATEFL - regijsko

Mateja S. Tomič

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

01.02.2021

Angleščina 3. letnik - IATEFL - državno

Mateja S. Tomič

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

22.03.2021

Angleščina 2. letnik - IATEFL - šolsko

Špela Odlazek

učitelji ANG

11.01.2021

Angleščina 2. letnik - IATEFL - državno

Špela Odlazek

učitelji ANG

11.01.2021

Bralna značka ANG - državno

M. Pogačnik

učitelji ANG

20.03.2021

Bralna značka FRA - državno

D. Marjanović

D. Marjanović

20.03.2021

Bralno tekmovanje NEM - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

20.03.2021

Tekmovanje iz nemščine - šolsko

Diana Strugar

učitelji NEM

07.01.2021

Tekmovanje iz nemščine - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

02.02.2021

Tekmovanje iz francoščine - šolsko

D. Marjanović

D. Marjanović  

15.11.2020

Tekmovanje iz francoščine - državno

Darja Marjanović

D. Marjanović

09.04.2021

Juvenes Translatores (ANG) - državno

Janika Plisson

Janika Plisson

20.10.2020

Poliglot za SPI

Janika Plisson

Janika Plisson

27.03.2021

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - šolsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

17.11.2020

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - regijsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

14.01.2021

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - državno

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

13.03.2021

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 9 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

01.02.2021

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 9 - regijsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

01.03.2021

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 9 - državno

Gordana Stepanovska

vse slavistke

22.03.2021

EKOKVIZ - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

11.12.2020

EKOKVIZ - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

30.01.2021

Geografija - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

24.11.2020

Geografija - regijsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

26.01.2021

Geografija - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

16.04.2021

Tekmovanje iz psihologije - šolsko

Eva Šilc

Eva Šilc

14.01.2020

Tekmovanje iz psihologije - državno

Eva Šilc

Eva Šilc

26.03.2021

Mehanika - državno

Uroš Avsec

Avsec, Muc

12.05.2021

Državno tekmovanje dijakov elektro in računalniških šol Slovenije

Uroš Nosan

Učitelji računalništva in elektrotehnike

20.03.2021

Mladi genialci 2021

Uroš Redek

Redek, Crnić

20.02.2021

Računalništvo IJS - šolsko

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

24.01.2021

Računalništvo IJS - državno

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

28.03.2021

Računalništvo Bober - šolsko

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Zorko, Vovko

16.11.2021

Računalništvo Bober - državno

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Zorko, Vovko

18.01.2021

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - šolsko

Tanja Jerič

Tanja Jerič

22.03.2021

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - državno

Tanja Jerič

Tanja Jerič

18.04.2021

Srečanje CISCO akademij

Gregor Mede

Čurk, Mede

20.03.2021

Multiuser Packet Tracer day

Gregor Mede

Čurk, Mede

20.03.2021

Tekmovanje iz znanja računalništva in spletnih tehnologij FIŠ

Gregor Vovko

Vovko, Zorko, Erenda

20.01.2021