Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem
3. december 2020

Časovni plan tekmovanj

Dijaki se na tekmovanja pripravljajo pri krožkih, samostojno ali pri pouku. V spodnjem razporedu so zapisani napovedani datumi a so mogoče tudi spremembe.


Tekmovanja iz znanja splošnih predmetov

Tekmovanje

Organizator na šoli

Izvajalci

Datum

Logika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

29.09.2022

Logika - državno

Vinko Medic

V. Medic

12.11.2022

Razvedrilna matematika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

30.11.2022

Razvedrilna matematika - državno

Vinko Medic

V. Medic

25.02.2023

Matematika - šolsko

Lea Frice

učitelji MAT

16.03.2023

Matematika - državno

Lea Frice

učitelji MAT

22.04.2023

Matemček - šolsko

Tanja Zajc

Tanja Zajc

11.11.2022

Matemček - državno

Tanja Zajc

Tanja Zajc

26.11.2022

Logična pošast - šolsko

Janja Blaško

Janja Blaško

05.05.2023

Logična pošast - državno

Janja Blaško

Janja Blaško

20.05.2023

Fizika Čmrlj - šolsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

12.10.2022

Fizika - regijsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

15.03.2023

Fizika - državno

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

15.04.2023

Astronomija - šolsko

Matej Rožič

Rožič, Tomić, Eršte

07.12.2022

Astronomija - državno

Matej Rožič

Rožič, Tomić. Eršte

14.01.2023

Kemija - šolsko

Goran Pešić

Goran Pešić

06.03.2023

Kemija - državno

Goran Pešić

Goran Pešić

06.05.2023

Biologija - šolsko

Klenovšek

V. M. Klenovšek

19.01.2023

Biologija - državno

Klenovšek

V. M. Klenovšek

18.03.2023

Sladkorna bolezen - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

14.10.2022

Sladkorna bolezen - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

19.11.2022

Videl, premislil, odklenil (HE)- državno

Matej Rožič

Matej Rožič

23.01.2023

EOES - šolsko

Andreja Eršte

Vsi učitelji naravoslovja

17.11.2022

EOES - državno

Andreja Eršte

Vsi učitelji naravoslovja

21.01.2023

Elastomobil (HE) - državno

Andreja Eršte

Eršte, Rožič

25.03.2023

Angleščina 3. letnik - IATEFL - šolsko

Špela Odlazek

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

15.11.2022

Angleščina 3. letnik - IATEFL - regijsko

Špela Odlazek

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

20.02.2023

Angleščina 3. letnik - IATEFL - državno

Špela Odlazek

Špela Odlazek, Mateja Simončič Tomič

12.04.2023

Angleščina 2. letnik - IATEFL - šolsko

Špela Odlazek

učitelji ANG

10.01.2023

Angleščina 2. letnik - IATEFL - državno

Špela Odlazek

učitelji ANG

13.02.2023

Bralna značka ANG - državno

Špela Odlazek

učitelji ANG

07.04.2023

Bralna značka FRA - državno

D. Marjanović

učitelji FRA

31.03.2023

Bralna značka NEM - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

31.03.2023

Tekmovanje iz nemščine - šolsko

Diana Strugar

učitelji NEM

05.01.2023

Tekmovanje iz nemščine - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

15.02.2023

Tekmovanje iz francoščine - šolsko

Janika Plisson

Janika Plisson

22.10.2022

Tekmovanje iz francoščine - državno

Janika Plisson

Janika Plisson

20.03.2023

Juvenes Translatores (ANG)

Špela Odlazek

Špela Odlazek

24.11.2022

Poliglot za SPI - šolsko

Janika Plisson

Janika Plisson

20.02.2023

Poliglot za SPI - državno

Janika Plisson

Janika Plisson

18.03.2023

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - šolsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

29.11.2022

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - regijsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

17.01.2023

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - državno

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

11.03.2023

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 10 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

07.02.2023

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 10 - regijsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

11.03.2023

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 10 - državno

Gordana Stepanovska

vse slavistke

31.03.2023

EKOKVIZ - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

08.12.2022

EKOKVIZ - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

15.02.2023

Geografija - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

15.11.2022

Geografija - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

01.04.2023

Psihologija - šolsko

Jasmina Jevnikar

Jasmina Jevnikar

12.01.2023

Psihologija - državno

Jasmina Jevnikar

Jasmina Jevnikar

24.03.2023

Zgodovina – šolsko

Nina Lončar

Učitelji ZGO

26.01.2023

Zgodovina - državno

Nina Lončar

Učitelji ZGO

18.03.2023

 

Tekmovanja iz znanja strokovnih predmetov

Tekmovanje

Organizator na šoli

Izvajalci

Datum

Mehanika - šolsko

Uroš Avsec

Uroš Avsec

12.04.2023

Mehanika - državno

Uroš Avsec

Uroš Avsec

17.05.2023

Državno tekmovanje dijakov elektro in računalniških šol Slovenije

Uroš Nosan

Učitelji računalništva in elektrotehnike

15.03.2023

Mladi genialci 2023

Uroš Redek

Redek, Crnić

20.02.2023

Hudi talenti elektrotehnike

Urban Mihelčič

Urban Mihelčič

20.06.2023

Računalništvo IJS - šolsko

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

28.01.2023

Računalništvo IJS - državno

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

26.03.2023

Računalništvo Bober - šolsko

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Zorko, Vovko

19.11.2022

Računalništvo Bober - državno

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Zorko, Vovko

22.01.2023

Srečanje CISCO akademij

Gregor Mede

Čurk, Mede

20.03.2023

Multiuser Packet Tracer day

Gregor Mede

Čurk, Mede

20.03.2023

Tekmovanje iz znanja računalništva in spletnih tehnologij FIŠ

Albert Zorko

Blatnik, Zorko, Erenda

20.01.2023

Tekmovanja Pišek

Tomaž Ferbežar

Tomaž Ferbežar

11.02.2023

Olimpijada poklicev – Sloskills - državno

Dejan Čurk

Čurk, Ferbežar

15. 9. 2022

Natečaj Arduuino

Simon Vovko

Simon Vovko

20.11.2022