Obvezne izbirne vsebine za program tehniške gimnazije

Razpored obveznih izbirnih vsebin po letnikih za šolsko leto 2020/2021

Opomba: Navedeni termini izvedbe so le približni, saj so lahko zaradi objektivnih razlogov spremenjeni. Dejavnost lahko tudi odpade ali je zamenjana z drugo dejavnostjo.


Obvezne izbirne vsebine za vse programe

Oddelek

Dejavnost

Naziv dejavnosti

Datum

vsi oddelki SEŠTG

kulturna dejavnost

dijaški koncert v organizaciji SEŠTG

24.12.2020

vsi oddelki SEŠTG

kulturna dejavnost

proslava ob kulturnem prazniku

05.02.2021

Obvezne izbirne vsebine za program tehniške gimnazije

Razred

Vrsta dejavnosti

Dejavnost

Datum

T1A, B, C

športni dan

preizkus plavanja

11.09.2020

T1A, B, C

preventivna dejavnost

predavanje: Zasvojenost

26.10.2020

T1A, B, C

knjižnična vzgoja

Rastem s knjigo

12.10.2020

T1A, B, C

knjižnična vzgoja

šolska knjižnica

23.11.2020

T1A, B, C

preventivna dejavnost

delavnice: Varnost na internetu

03.02.2021

T1A, B, C

kulturna dejavnost

predstava Klaklasika

09.01.2021

T1A, B, C

projektni teden

smučanje

15.02.2021

T1A, B, C

kulturna dejavnost

ekskurzija: Dunaj

07.06.2021

T1A, B, C

kulturna dejavnost

literarno-zgodovinska ekskurzija (Kočevje, Raščica, Turjak

6.04.2021

T1A, B, C

športni dan

atletika

14.06.2021

T2A, B, C

športni dan

Woop park

12.02.2021

T2A, B, C

kulturna dejavnost

predstava: Klaklasika

9.01.2021

T2A, B, C

ekskurzija

Kozjanski park

28.05.2021

T2A, B, C

projektni teden

Dalmacija

31.05.2021

T2A, B, C

športni dan

igre z žogo

09.06.2021

T2A, B, C

delavnica

Mladostnik in doživljanje spolnosti

02.02.2021

T2A, B, C

kulturna dejavnost

ang. predstava Treasure Island

21.01.2021

T2A, B, C

kulturna dejavnost

literarno-zgodovinska ekskurzija (Škofja Loka, Visoko)

4.05.2021

T2A, B, C

kulturna dejavnost

literarno-zgodovinska ekskurzija (gradova Otočec, Struga)

10.03.2021

T2A, B, C

kulturna dejavnost

literarni pohod po Novem mestu

15.11.2020

T3A, B, C

strokovna ekskurzija

Gen-i, Kobra, Matisa

15.03.2021

T3A, B, C

kulturna dejavnost 

predstava: Tesla

20.11.2020

T3A, B, C

ekskurzija

NUK, CTK, Narodna galerija

26.11.2020

T3A, B, C

športni dan

smučanje in drugi športi

17.02.2021

T3A, B, C

naravoslovna ekskurzija

vaje iz BIO in KEM

FAMNIT

7.05.2021

T3A, B, C

športni dan

igre z žogo

08.06.2021

T3A, B, C

ekskurzija

zamejstvo (Italija)

14.06.2021

T3A, B, C

kulturna dejavnost

literarno-zgodovinska ekskurzija (Ljubljana, Visoko)

13.04.2021

T3A, B, C

kulturna dejavnost

ang. predstava Treasure Island

21.01.2021

T3A, B, C

T4A, B, C

kulturna dejavnost

razstava o novomeški pomladi v Dolenjskem muzeju

27.02.2021

T4A, B, C

športni dan

spust s kajakom

23.09.2020

T4A, B, C

kulturna dejavnost

predstava: Figa

20.02.2021

T4A, B, C

ekskurzija

Celovec

09.10.2020

T4A, B, C

športni dan

smučanje in drugi športi

19.01.2021

T4A, B, C

strokovna dejavnost

predstavitev študijskih programov na višji strokovni šoli

28.01.2021

T4A, B, C

kulturna dejavnost

filmska predstava Konje krst

25.02.2021

T4A, B, C

strokovna ekskurzija

vaje iz BIO in KEM

(mikrobiološki laboratorij)

23.03.2021