Diplomanti 2019

V sredo, 27. novembra 2019, smo v Športni dvorani Leona Štuklja s svečano prireditvijo podelili diplome 137 diplomantkam in diplomantom vseh sedmih višješolskih programov.

Prireditev so s svojimi govori zaokrožili direktor Šolskega centra Novo mesto doktor Matej Forjan, ravnateljica Višje strokovne šole magistrica Dragica Budić, gospa Elvira Šušmelj, direktorica direktorata za srednje in višje šolstvo ter izobraževanje odraslih, magister Gregor Macedoni, župan Mestne občine Novo mesto, direktor Gospodarske zbornice Dolenjske in Bele krajine gospod Tomaž Kordiš ter diplomant strojništva, predsednik Študentskega sveta Višje strokovne šole, gospod Jan Jankovič.

K svečanosti in prijetnemu glasbenemu vzdušju je pripomogel Big band Šolskega centra Novo mesto v zasedbi dijakov in profesorjev pod taktirko Gregorja Zagorca.

Na podlagi znanja, prizadevnosti in spretnosti so bili imenovani tudi najboljši diplomatke in diplomanti po vsakem rednem in izrednem študijskem programu:
  • za smer ELEKTRONIKE redni študent Andraž Pust, izredni študent Klemen Bercko,
  • za smer INFORMATIKE redni študent Nejc Žonta, izredna študentka Neža Goršič,
  • za smer KOZMETIKE redna študentka Tjaša Jerman, izredna študentka Gabriela Vrbanič,
  • za smer LESARSTVO redni študent Mitja Kolenc, izredni študent Jože Brodarič Pihner,
  • za smer LOGISTIČNO INŽENIRSTVO izredna študentka Urša Povše,
  • za smer STROJNIŠTVO redni študent Gregor Retelj, izredni študent Marko Rožič,
  • za smer VARSTVO OKOLJA IN KOMUNALA redna študentka Azra Crnkić, izredna študentka Tanja Špelič.

Z željo po nadaljnjem uspehu v življenju vseh diplomantk in diplomantov in s prijetnim druženjem v jedilnici šole smo letošnjo svečanost tudi zaključili.

IMG 20191127 174213
IMG 20191127 174231
IMG 20191127 175651
IMG 20191127 175822
IMG 20191127 175830
received 411482966473577

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji tukaj.