Diplomanti 2016

V četrtek, 17. novembra 2016, smo v Športni dvorani Leona Štuklja s 24. svečano prireditvijo podelili diplome 99 diplomantkam in diplomantom vseh sedmih višješolskih programov.

Prireditev so s svojimi govori zaokrožili direktor Šolskega centra Novo mesto gospod Štefan David, ravnatelj Višje strokovne šole doktor Matej Forjan, predstavnik diplomantov Višje strokovne šole gospod Darko Vladič in podžupan Mestne občine Novo mesto gospod Boštjan Grobler.

K svečanosti in prijetnemu glasbenemu vzdušju so pripomogle pevke Rdeče in črno in Big band, vsi v zasedbi dijakov in profesorjev Šolskega centra Novo mesto.

Na podlagi svojega znanja in spretnosti so bili imenovani tudi najboljši diplomatke in diplomanti po vsakem študijskem programu:
  • ELEKTRONIKA: diplomant Anton Zupančič,
  • INFORMATIKA: diplomant Primož Ovčar,
  • KOZMETIKA: diplomantka Blanka Rončelj,
  • LESARSTVO: diplomant Nejc Zupančič,
  • LOGISTIČNO INŽENIRSTVO: diplomantka Barbara Knapič,
  • STROJNIŠTVO: diplomantka Urša Sladič,
  • VARSTVO OKOLJA IN KOMUNALA: diplomant Gabrijel Vilić.

Z željo po nadaljnjem uspehu v življenju vseh diplomantk in diplomantov in prijetnim druženjem v jedilnici šole smo letošnjo svečanost tudi zaključili.

Podelitev 1

Podelitev 2