Štirje predavatelji na usposabljanju (Erasmus + 45/17)

Predavatelji mag. Katja Hrovat, Barbara Stopar, Jože Pucihar in Bojan Lukan, so v sklopu EU programa Erasmus+ 45/17 v Plymouthu, v Veliki Britaniji, kjer bodo biskali partnersko šolo TELLUSCOLLEGE in podjetja, s katerimi sodelujejo.Prioritete oz. cilji mobilnosti predavateljev so izmenjava znanja in izkušenj pedagoškega dela, mentorstva ter postavitev temeljev za bodoče partnersko sodelovanje

Prioritete oz. cilji mobilnosti predavateljev so izmenjava znanja in izkušenj pedagoškega dela, mentorstva ter postavitev temeljev za bodoče partnersko sodelovanje.

2. dan: Predavatelji so obiskali Center za strokovno usposabljanje in podjetje za pametne hišne instalacije ter obrtno delavnico za izdelavo predmetov iz odsluženih materialov.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Predavatelji v sklopu EU programa Erasmus+ lahko obiščejo partnerske šole in podjetja v sodelujočih državah.

V kolikor ste zainteresirani za tovrstno sodelovanje se obrnite na Erasmus+ koordinatorico, gospo Alexio Rossi.
Elektronski naslov: #EM#616d677b6d642875677a79624c7e6d227e7c3c607d#EM#
Tel.: +386 7 393 2 192

Prioritete oz. cilji mobilnosti predavateljev:

• izmenjava znanja in izkušenj pedagoškega dela in metod
  • razširjenje in obogatitev  širino ter vsebino ponujenih študijskih programov

Pogoji aktivnosti

• minimalni pogoji aktivnosti so vezani na samo vsebino oz namen aktivnosti: gostovanje predavateljev na instituciji gostiteljici
  • podlaga za mobilnost je v naprej podpisan med institucionalni dogovor ter v naprej dogovorjen program obiska – minimum je 6 dni.

Sofinanciranje

Sredstva Erasmus+ programa so namenjena zgolj delnemu kritju stroškov gostovanja v tujino. Sredstva niso namenjena plačilu dela. Predavatelji del stroškov financirajo sami, sofinanciranje je odvisno od države gostiteljice in program dela.