Predstavitev uporabe kozmetičnih izdelkov

Za študentke 2. letnika programa Kozmetike  smo v obliki webinarja v sodelovanju s podjetjem Bomerx,  d. o. o., ki je specializirani distributer profesionalnih kozmetičnih izdelkov in pripomočkov ter opreme, organizirali predavanje o kozmetičnih izdelkih.

Predstavitev je izvedla gospa Asja Putrle, mag. kozm., ki je v podjetju vodilna za izvedbo šolanja v kozmetični stroki.

Izvedla je predstavitev o sestavi in pravilni uporabi kozmetičnih izdelkov Babor in Comfort zone, ki jih v času laboratorijskih vaj v kombinaciji s kozmetičnimi napravami tudi uporabljajo.

Tako so študentke pridobile pomembne informacije o izdelkih, ki jih bodo uporabile v času šolanja in na praksi v kozmetični stroki ter se bodo morda za njih odločale tudi kasneje na kozmetični karierni poti.

IMG 1610   IMG 1627   IMG 1619