PREDSTAVITEV MASERKE DANIELE ŽAGAR

28. januarja 2020 smo na šolo povabili Danielo Žagar, ki se je usposabljala za izvajanje različnih masaž in jih tudi redno izvaja...

Predstavila in nato tudi demonstrirala nam je masažo hrbta, vratu in križnega predela ter Tui-na masažo in kineziotaping. Študentke kozmetike so bile predvsem navdušene nad demonstracijo Tui-na masaže in kineziotapinga.
Predstavitev nam je tako pokazala možnosti dodatnega izobraževanja na strokovnem področju in dela po končanem študiju za poklic višja kozmetičarka.

Pripravile: Maja Kumberger, Rebeka Janežič in Zvonka Krištof
Fotografije: Mia Medved