Predstavitev kozmetičnih aparatur HIFU in CRYODERM

Na naše povabilo so 11. 12. 2019 šolo obiskali iz podjetja Iskra Medical, d. o. o., ki je vodilni slovenski proizvajalec naprav za fizioterapijo, rehabilitacijo in estetiko...

Na naše povabilo so 11. 12. 2019 šolo obiskali iz podjetja Iskra Medical, d. o. o., ki je  vodilni slovenski proizvajalec naprav za fizioterapijo, rehabilitacijo in estetiko. Aparature tega podjetja uporabljamo tudi na naši šoli. Redno pa nas iz podjetja obveščajo o novostih na področju kozmetike oz. estetike. Letos so nam podrobno predstavili  mehanizem in učinke delovanja kozmetične naprave HIFU in CRYODERM. Po predavanju je sledila tudi demonstracija.
 Študentke so spoznale  trenutno najbolj učinkovito metodo neinvazivnega pomlajevanja kože, kar bodo lahko uporabile pri svojem delu v kozmetični stroki.

Pripravila: mag. Zvonka Krištof
Fotografije: Mateja Justinek