Obisk kozmetičark v podjetju Center 4me

Kozmetičarke 2. letnika smo 30. 1. 2019 obiskale  Center 4me, Svetovanje in sprostitev za otroke mladostnike in odrasle, ki ga vodi  Mirjana Šafran Blažič, dipl. ped., and., prof. soc.
Najprej nas je seznanila z dejavnostjo podjetja. Izvaja vadbo za odrasle (joga in jutranja vadba), vadbo za otroke (vadba 4 elementov), meditacijo ( vizualizacija ter zvočne terapije-gongi), alternativne diagnostike z yancis metodo ter antidepresivne metode joge smeha.
Ob obisku smo se posedeli na pripravljene blazine, kjer nam je razlagala o pomanjkanju sprostitve in življenjske energije. Izvedli smo vadbo, ki naj bi jo izvajal vsak, ko se prebudi, ter  prečiščevali naše organe in spoznali tehniko pravilnega dihanja  Na koncu smo se prepustili prečudovitim zvokom gongov in drugih inštrumentov.

Pripravili: Teja Okrajšek in Majda Rantah