Razpored tekmovanj iz znanja

Dijaki se na tekmovanja pripravljajo pri krožkih, samostojno ali pri pouku. V spodnjem razporedu so mogoče tudi spremembe datumov.

Tekmovanje

Organizator na šoli

Izvajalci

Datum

Logika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

27.09.2018

Fizika Čmrlj - šolsko

Matej Rožič

Matej Rožič

10.10.2018

Biologija - sladkorna bolezen - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

12.10.2018

Tekmovanje v poznavanju flore - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

07.11.2018

Logika - državno

Vinko Medic

V. Medic

10.11.2018

Računalništvo Bober - šolsko

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Slinkar, Vovko

12.11.2018

Biologija - sladkorna bolezen - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

17.11.2018

Naravoslovje - šolsko

V. M. Klenovšek

Eršte, Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Goran Pešić

20.11.2018

Juvenes Translatores (ANG) - državno

Špela Odlazek

Špela Odlazek

23.11.2018

Tekmovanje iz francoščine - šolsko

D. Marjanović

D. Marjanović (10.-14.10)

24.11.2018

Razvedrilna matematika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

03.12.2018

Astronomija - šolsko

Matej Rožič

Eršte, Rožič

06.12.2018

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - šolsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

11.12.2018

EKOKVIZ - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

13.12.2018

Angleščina 2. letnik - IATEFL - državno

Mateja S. Tomič

učitelji ANG

17.12.2018

Slovenski turnir mladih fizikov

Matej Rožič

Matej Rožič

20.12.2018

Tekmovanje iz nemščine - šolsko

Diana Strugar

učitelji NEM

08.01.2019

Astronomija - državno

Matej Rožič

Eršte, Rožič

12.01.2019

Videl, premislil, odklenil (HE) - šolsko

Matej Rožič

Matej Rožič

12.01.2019

Računalništvo Bober - državno

Albert Zorko

Mede, Jerič, Bradač, Slinkar, Vovko

12.01.2019

Geografija - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

15.01.2019

Računalništvo IJS - šolsko

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

18.01.2019

Videl, premislil, odklenil (HE)- državno

Matej Rožič

Matej Rožič

22.01.2019

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - regijsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

23.01.2019

Biologija - šolsko

Klenovšek

V. M. Klenovšek

24.01.2019

Razvedrilna matematika - državno

Vinko Medic

V. Medic

26.01.2019

Naravoslovje - državno

V. M. Klenovšek

Eršte, Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Goran Pešić

26.01.2019

Sloskills 2020

Dejan Čurk

Dejan Čurk

26.01.2019

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

30.01.2019

EKOKVIZ - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

03.02.2019

Angleščina 3. letnik - IATEFL - regijsko

Mateja S. Tomič

učitelji ANG

04.02.2019

Tekmovanje iz nemščine - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

05.02.2019

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - regijsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

26.02.2019

Fizika - šolsko

Matej Rožič

učitelji FIZ

06.03.2019

Geografija - regijsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

06.03.2019

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - državno

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

09.03.2019

Računalništvo - FIT telekomunikacije

Gregor Mede

G. Mede, D. Čurk

10.03.2019

Kemija - šolsko

Goran Pešić

Goran Pešić

11.03.2019

Fizika - regijsko

Matej Rožič

učitelji FIZ

15.03.2019

Angleščina 3. letnik - IATEFL - državno

Darja Marjanović

učitelji ANG

19.03.2019

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

19.03.2019

Srečanje dijakov elektro in računalniških šol

Gregor Mede

učitelji stroke

20.03.2019

Bralna značka ANG - državno

M. Pogačnik

učitelji ANG

20.03.2019

Bralna značka FRA - državno

D. Marjanović

D. Marjanović

20.03.2019

Bralno tekmovanje NEM - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

20.03.2019

Matematika - šolsko

Janja Blaško

učitelji MAT

21.03.2019

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - šolsko

Ivo Šteblaj

Ivo Šteblaj

22.03.2019

Biologija - državno

Klenovšek

V. M. Klenovšek

23.03.2019

Računalništvo IJS - državno

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

23.03.2019

Tekmovanje iz francoščine - državno

Darja Marjanović

D. Marjanović

29.03.2019

Računalništvo - FIT internet stvari

Gregor Mede

G. Mede, D. Čurk, R.Kapš

05.04.2019

Fizika - državno

Matej Rožič

učitelji FIZ

06.04.2019

Geografija - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

12.04.2019

Matematika - državno

Janja Blaško

učitelji MAT

13.04.2019

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - državno

Ivo Šteblaj

Ivo Šteblaj

18.04.2019

Kemija - državno

Goran Pešić

Goran Pešić

11.05.2019

Tekmovanje v poznavanju flore - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

11.05.2019

Mehanika - državno

Bojan Lutman

B. Lutman

15.05.2019