7. oktober 2015

Rokometaši priborili področno tekmovanje

V ŠD Marof je potekalo občinsko tekmovanje v rokometu. Naši rokometaši so se skupaj z dijaki CBT uvrstili na področno tekmovanje.

Rezultati

SKUPINA A

ŠC – SEŠTG : EKONOMSKA ŠOLA 13 : 7 (7 : 4)
ŠC – SZKŠ : EKONOMSKA ŠOLA 17 : 14 (8 : 8)
ŠC – SEŠTG : ŠC – SZKŠ 18 : 8 (8 : 6)

VRSTNI RED SKUPINA A

1. ŠC – SEŠTG 2 2 0 0 (31 : 15) +16 4
2. ŠC – SZKŠ 2 1 0 1 (25 : 32) -7 2
3. EKONOMSKA ŠOLA 2 0 0 2 (21 : 30) -9 0

SKUPINA B

KŠTG CBT GRM : ŠC – SSŠ 13 : 9 (6 : 8)
GIMNAZIJA : ŠC – SGLVŠ 13 : 3 (9 : 2)
KŠTG CBT GRM : ŠC – SGLVŠ 17 : 4 (7 : 1)
GIMNAZIJA : ŠC - SSŠ 16 : 7 (7 : 4)


VRSTNI RED SKUPINA B

1.-2. GIMNAZIJA 2 2 0 0 (29 : 10) + 19 4
1.-2. KŠTG CBT GRM 2 2 0 0 (30 : 13) + 17 4
3.-4. ŠC – SSŠ 2 0 0 2 (16 : 29) - 13 0
3.-4. ŠC – SGLŠ 2 0 0 2 (7 : 30) - 23 0

POLFINALE
KŠTG CBT GRM: ŠC NM SZKŠ 12 : 11 (8 : 8, 6 :5)*
GIMNAZIJA : ŠC NM – SEŠTG 10 : 11 (5 : 4)

ZA 3. MESTO
ŠC - SZKŠ : GIMNAZIJA 15 : 17 (13 : 13, 5 : 9)*
*po izvajanju kazenskih strelov

FINALE
ŠC NM SEŠTG : KŠTG CBT GRM 10 : 11 (4 : 5)


VRSTNI RED OBČINSKEGA PRVENSTVA V ROKOMETU ZA DIJAKE

1. CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA – KMETIJSKA ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA GRM
2. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA
3. GIMNAZIJA NOVO MESTO
4. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
5.-7. EKONOMSKA ŠOLA NOVO MESTO
5.-7. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA STROJNA ŠOLA
5.-7. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO - SREDNJA GRADBENA, LESARSKA IN VZGOJITELJSKA ŠOLA


Od naših rokometašev so največ zadetkov dosegli Timotej Gruden, in sicer 11, Marko Kotar - 8 in Urban Verbič -7.

Izjava Matica Kotarja, kapetana ekipe:

Igrali smo toliko, kot je bilo treba za uvrstitev na področno tekmovanje, ki bo v Krškem. Tam bo potrebno igrati v obrambi bolj čvrsto in s hitrejšo tranzicijo v napadu, na trenutke tudi bolj pogumno, predvsem pri mlajših, ki prihajajo s klopi, morali bomo čim bolje izkoristiti 100-odstotne priložnosti.

DSCN1990