5. junij 2017

Odbojkarji občinski podprvaki na mivki

V Športnem parku Loka se je danes odvijalo občinsko prvenstvo v mivki. Fantje so se uvrstili v nadaljevanje. dekleta so osvojila 4. mesto.

Rezultati

SKUPINA A

ŠC NM SEŠTG : ŠC GIMNAZIJA 1 : 2 (12 : 15, 15 : 7, 14 : 16)
GIMNAZIJA : CBT KŠTG GRM 2 : 0 (15 : 12, 15 : 10)
ŠC NM SEŠTG : CBT KŠTG GRM 2 : 0 (15 : 12, 15 : 4)

VRSTNI RED SKUPINA A

1. GIMNAZIJA 2 2 0 (4 : 1) +3 4
2. ŠC NM SEŠTG 2 1 1 (3 : 2) +1 2
3. CBT KŠTG GRM 2 0 2 (0 : 4) - 4 0

SKUPINA B

EKONOMSKA ŠOLA : ŠC NM SSŠ 2 : 0 (15 : 4, 15 : 6)
ŠC NM SZKŠ : ŠC NM SSŠ 2 : 0 (17 : 15, 15 : 10)
EKONOMSKA ŠOLA : ŠC NM SZKŠ 1 : 2 (15 : 12, 8 : 15, 10 : 15)

VRSTNI RED SKUPINA B

1. ŠC NM SZKŠ 2 2 0 (4 : 1) +3 4
2. EKONOMSKA ŠOLA NOVO MESTO 2 1 1 (3 : 2) +1 2
3. ŠC NM SSŠ 2 0 2 (0 : 4) - 4 0

POLFINALE

GIMNAZIJA NOVO MESTO : EKONOMSKA ŠOLA 2 : 0 (15 : 11, 15 : 13)
ŠC NM SZKŠ : ŠC NM SEŠTG 1 : 2 (15 : 11, 12 : 15, 13 : 15)

ZA 3. MESTO
ŠC NM SZKŠ : EKONOMSKA ŠOLA 2 : 1 (13 : 15, 15 : 11, 15 : 12)

FINALE
ŠC NM SEŠTG : GIMNAZIJA NOVO MESTO 1 : 2 (15 : 12, 11 : 15, 14 : 16)


VRSTNI RED OBČINSKEGA PRVENSTVA V ODBOJKI NA MIVKI ZA DIJAKE

1. GIMNAZIJA NOVO MESTO
2. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA
3. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
4. EKONOMSKA ŠOLA NOVO MESTO
5.-6. CENTER BIOTEHNIKE IN TURIZMA KMETIJSKA ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA - GRM NM
5.-6. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO – SREDNJA STROJNA ŠOLA

mivka občinsko junij  ODBOJKARJI Občinsko

DEKLETA

SKUPINA A
EKONOMSKA ŠOLA : ŠC NM SEŠTG 0 : 2 (11 : 15, 6 : 15)

SKUPINA B
GIMNAZIJA NOVO MESTO : ŠC NM SZKŠ 1 : 2 (15 : 9, 13 : 15, 12 : 15)
CBT KŠTG GRM : ŠC NM SZKŠ 0 : 2 (5 : 15, 7 : 15)
CBT KŠTG GRM : GIMNAZIJA NOVO MESTO 0 : 2 (7 : 15, 6 : 15)

VRSTNI RED SKUPINA B
1. ŠC NM SZKŠ 2 2 0 (4 : 0) +3 4
2. GIMNAZIJA NOVO MESTO 2 1 1 (3 : 2) +1 2
3. CBT KŠTG GRM 2 0 2 (0 : 4) - 4 0

POLFINALE

GIMNAZIJA NOVO MESTO : ŠC NM SEŠTG 2 : 0 (15 : 13, 15 : 11)
EKONOMSKA ŠOLA : ŠC NM SZKŠ 0 : 2 (12 : 15, 8 : 15)

ZA 3. MESTO
EKONOMSKA ŠOLA : ŠC NM SEŠTG 2 : 1 (15 : 12, 9 : 15, 15 : 8)

FINALE

GIMNAZIJA NOVO MESTO : ŠC NM SZKŠ 2 : 0 (15 : 11, 15 : 13)


VRSTNI RED OBČINSKEGA PRVENSTVA V ODBOJKI NA MIVKI ZA DIJAKINJE

1. GIMNAZIJA NOVO MESTO
2. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
3. EKONOMSKA ŠOLA NOVO MESTO
4. ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO – SREDNJA ELEKTRO ŠOLA IN TEHNIŠKA GIMNAZIJA
5. GRM NOVO MESTO – KMETIJSKA ŠOLA GRM IN BIOTEHNIŠKA GIMNAZIJA