Arhiv novic

15. maj 2018

Košarkarji državni prvaki v trojkah

Uspešna sezona je za našimi košarkarji, danes so osvojili naslov državnih prvakov tudi v trojkah, košarkarice so bile četrte.

Naši fantje so brez poraza osvojili naslov državnega prvaka.V polfinalu so premagali Gimnazijo Bežigrad, ki je veljala za enega izmed favoritov tekmovanja. V velikem finalu pa so nato premagali Gimnazijo Šentvid. Dekleta pa so v polfinalu za las izgubile proti Gimnaziji Novo mesto in nato v tekmi za 3. mesto na žalost priznale še premoč Gimnaziji Šentvid.

Ekipi:

Košarkarji: Rok Vidrih, Martin Jančar Jarc, Miha Škedelj, Jakov Stipaničev

Košarkarice: Iva Rakoše,Tinkara Zoran, Jana Jurečič

Izjavi:

Kapetan Rok Vidrih:

Zelo smo veseli in zadovoljeni, da smo poleg 1. mesta v košarki 5na5 dosegli še 1. mesto v 3na3 košarki. Zahvalil bi se celi ekipi, ki je vse tekme odigrala dobro in pa predvsem pametno.

izjava kapetanke Tinkare Zoran:

Zelo smo bile zadovoljne že z uvrstitvijo na zaključni turnir. 4. mesto je zelo dober rezultat, glede nato, kakšno ekipo imamo napram drugim šolam.

Povzetek zaključnih tekem in izjave je zbral Lan Lopatič.

IMG 1051 preview  IMG 0835 preview  IMG 0734 preview  IMG 0796 preview  IMG 0870 preview