Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Arhiv novic

13. februar 2013

Atletsko državno prvenstvo za mlajše in starejše mladince

V soboto, 2. 2. 2013, in teden dni kasneje, 9. 2. 2013, je v atletski dvorani Šiška v Ljubljani potekalo atletsko državno prvenstvo za mlajše in starejše mladince.
Dijaki naše šole so dosegli odlične rezultate ter potrdili, da imamo poleg uspešnih košarkarjev, odbojkarjev in ostalih športnikov tudi izvrstne atlete.

V kategoriji starejših mladincev je državni prvak v skoku v daljino postal Klemen Hrovat, T3c. Z rezultatom 6.80 m je izboljšal svoj osebni rekord.
Zelo uspešen je bil tudi v troskoku, kjer je s 13.84 m osvojil bronasto kolajno.

Tilen Repinc, R2a, je v skoku v višino v kategoriji mlajših mladincev s preskočenih 1.91 m zasedel odlično drugo mesto.
V konkurenci starejših mladincev pa je v tej disciplini z istim rezultatom osvojil tretje mesto.

V kategoriji mlajših mladincev je Aljaž Siročič, T2a, v troskoku z daljavo 13.21 m osvojil srebro in izboljšal svoj osebni rekord.