Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

29. februar 2012

ŠKL: Odbojkarji prepričljivo proti Gorenjcem

ŠC NM : Biotehniški center Naklo (42:16, 79:32, 119:48)

Sodnik: Rado Trifkovič

V torek, 28. februarja, sta se v ŠD Leona Štuklja srečali dve odbojkarski ekipi. Dijaki ŠC Novo mesto so prepričljivo premagali dijake iz Naklega s košarkarskim  rezultatom 119:48. Prikazali so zelo dobro in atraktivno igro.

Po prvi točki domačih igralcev so Gorenjci prišli do minimalnega in edinega vodstva na tekmi. Rezultat v našo prid je hitro spremenil Primož Vidmar s svojimi odličnimi servisi. V prvih dvajsetih minutah je semafor kazal visoko razliko 42:16.

V drugem delu je tekma potekala utečeno. Domača ekipa je nadaljevala z odlično predstavo in vodstvo samo povečevala. Naši so se zelo izkazali kljub manjkajočemu Janu Brulcu.

V zadnji tretjini so domači vstopili na parket z rezultatom 79:32. Razliko hitro povišali na 53 točk in držali prednost vse do konca. Na koncu so slavili s 119:48.