Arhiv novic

15. januar 2012

Odbojkarji premagali Gorenjce

Odbojkarji so se v četrtek pomerili z odbojkarji Gimnazije Kranj. Kranjčani so bolje začeli in povedli. Domači so se v prvi tretjini kar lovili. Preveč je bilo nesporazumov, zaradi katerih so nastajale nepokrite luknje in nenatančne podaje. Še najbolje se je pri domačih znašel Jan Brulec, ki je s svojimi neustavljivimi udarci reševal čast domače ekipe. Rezultat prve tretjine je bil 24:24. V drugem delu so gosti nadaljevali v podobnem slogu, domači pa so postajali iz točke v točko prepričljivejši, kar se je pokazalo tudi na semaforju. Izkazal se je tudi domači blok, ki je poskrbel, da se je rezultat obrnil v prid Dolenjcev, ki so drugo tretjino zaključili z rezultatom 54:43. Začetek tretjega dela je prinesel spet nekaj napak, tako da so jih gosti že skoraj ujeli, vendar so se naši zbrali in pokazali, da domače zmage ne mislijo izgubiti, tekmo so suvereno pripeljali do konca, semafor pa je ob žvižgu sodnika kazal 80:68.