Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Dijaška skupnost

Člani diaške skupnosti so predstavniki oddelkov (predsedniki oddelčne skupnosti).

 

 Naloga  Opis
Vključevanje diakov v delo šole in širše  
  •  sodelovanje v komisiji za prehrano
  •  sodelovanje v komisiji za nadzor učiteljev
  •  sodelovanje pri izvajanju hišne redakcije šole
  •  sodelovanje pri načrtovanju fakultativnih prostoizbirnih IND na šoli
  •  sodelovanje, povezanost in srečanja z drugimi šolami
  •  sodelovanje pri izvedbi solidarnih akcij RK v drugih dobrodelnih organizacijah
  •  pomoč socialno ogroženim dijakom na šoli
 
Skrb za dobro delo in počutje dijakov na šoli
  • zaznavanje in reševanje problemov diakov v sodelovanju z vodstvom šole in učitelji, zbiranje predlogov in pritožb ter njihovo posredovanje vodstvu šol
  • analiza dela ob koncu ocenjevalnih obdobij
  • spremljanje in izboljšanje medsebojnih odnosov na šoli
  • skrb za prometno osveščenost in varnost dijakov
  • skrb za urejeno notranjost in okolico šole
  • sodelovanje dijakov na tekmovanjih
  • skrb za čim bolj zdravo in kakovostno prehrano dijakov
 
Dejavnosti dijakov na šoli
  • predstavitev šole na dnevu odprtih vrat in informativnem dnevu
  • sodelovanje pri načrtovanju in izvedbi raziskovalnih, kulturnih in športnih programov
  • organizacija novoletnega bazarja
  • pomoč in svetovanje diakom pri načrtovanju maturantskih plesov
  • obveščanje dijakov o kulturnih, športnih prireditvah v kraju in širši okolici
  • obveščanje dijakov o različnih ugodnostih, projektih

Mentorica dijaške skupnosti, mag. Nataša Sikošek ( #EM#6e607662776428746162657869664e7c733c7c7e3a667f#EM# )

Predsednica dijaške skupnosti SZKŠ v šolskem letu 2021/22 je Klara Ostojić iz Z3b (#EM#6b6d6371652b69747c6660626f3d3a4f777c737a783b757875#EM#), namestnica predsednice pa je Nika Grill iz K3a. Izvoljeni sta bili na prvi seji DS SZKŠ v šolskem letu 2021/22.

 

ODDELEK PREDSEDNIK
Z1a Jan Smolič
Z1b Klemen Lavrin
Z1c Franja Horvat
Z2a Neja Novak
Z2b Klara Gutman
Z2c Nihada Čeloska
Z3a Helnaida Džehverović
Z3b Klara Ostojić
Z3c Lea Lončar
Z4a  Rok Vidic
Z4b Rok Šuštaršič
Z4c Ajet Rustemi 
Z1d - pti Nika Lamovšek
Z2d - pti Benita Amiti
B1a Ajne Kuci
B2a  Žiga Trunkelj
B3a Almedina Malkoč
KZ1a Laura Penica
KZ1b Nuša Kovačič
KZ2a  Lina Arh
KZ2b Sara Miglič
KZ3a Petra Ulčnik
KZ4a Valentina Černelč
K1a Valentina Abram
K1b Eva Luzar
K2a Eneja Gašperšič
K2b Lana Fabjan
K3a Nika Grill
K3b Benjamin Bele Krhin
K4a Petra Rifelj
K4b Zaja Cimprič
F1a Anamarija Klemenčič
F1b Eva Osojnik
F1c Hana Arko
F2a Amadea Maletić
F2b Sara Strahinić
F3a Ognjen Lazarević
F3b Nina Antunović
F4a Eva Ivančević
F4b Jure Radovanovič