Govorilne ure dopoldan

Govorilne ure dopoldan

Priimek in ime Dan, ura              Telefon
ABSEC Aleš  ponedeljek, 12:10-12:55 zbornica 39-32-174
BALAGOVIĆ Sanja ponedeljek, 8:50-9:35 kabinet FAR, 39-32-169
BAN Marjeta torek, 11:20-12:05 zbornica 39-32-174
BAUER Mirjam sreda, 8:50-9:35 kabinet ŠVZ 39-32-103
BENKOVIČ Tina ponedeljek, 8:50-9:35 HIŠ1 031-682-280
BERUS Blaženka torek, 10:30-11:15 kabinet ZN 39-32-176
BRUDAR Mateja torek, 11:20-12:05 kabinet 39-32-237
CEROVŠEK Marinka torek, 12:10-12:55 kabinet ZN, 39-32-179
CESAR Barbara ponedeljek, 10:30-11:15 zbornica 39-32-174 ali kabinet 242k 39-32-243
CIZELJ Matej sreda, 9:40-10:25 zbornica 39-32-174
ĆIRKOVIĆ Svjetlana torek, 10:30-11:15 zbornica 39-32-174
FERKOLJ Stanislav Matjaž torek, 8:00-8:45 kabinet ŠVZ 39-32-103
FIŠTER Mojca ponedeljek, 9:40-10:25 kabinet BIO 39-32-235
FLORJANČIČ Janja ponedeljek, 10:30-11:15 zbornica 39-32-174 ali kabinet 330a 39-32-190
FORTUNA Nada ponedeljek, 8:50-9:35 zbornica 1. trakt 39-32-173
FRANKOVIČ Uroš torek, 10:30-11:15 kabinet ZN, 39-32-176 ali zbornica 39-32-174
GAJIĆ Mojca torek, 8:50-9:35 kabinet ZN 39-32-176
HORVAT Mateja torek, 10:30-11:15 kabinet KEM 39-32-177
HROVAT Katja ponedeljek, 8:50-9:35 pisarna 5 39-32-163
JOVIĆ Katja torek, 11:20-12:05 zbornica 1. trakt 39-32-173
KMET Andreja četrtek, 10:30-11:15 kabinet PM  39-32-230
KOBOLA Vika torek, 8:50-9:35 kabinet 39-32-168
KORASA Urška torek, 9:40-10:25 kabinet ŠVZ 39-32-103
KOS STRMEC Darja
sreda, 9:40-10:25 kabinet 39-32-178
KOVAČIČ Mihaela torek, 6:30-7:00 kabinet 39-32-159
KRALJ Marica sreda, 8:50-9:35 kabinet 39-32-168
KRAMAR Polona ponedeljek, 10:30-11:15 svet služba 39-32-175
KRAŠEVEC Romana ponedeljek, 11:20-12:05 kabinet ŠVZ 39-32-103
KRULC Petra petek, 10:30-11:15 kabinet SLO 39-32-190
KRŽIČNIK Katja ponedeljek, 9:40-10:25 zbornica 39-32-174
KRŽIČNIK Mateja četrtek, 9:40-10:25 kabinet ZN 39-32-179
KULOVEC Tanja torek, 8:50-9:35 zbornica 39-32-174
KURE Matejka petek, 10:30-11:15 kabinet 39-32-237
LAMUT Tadeja ponedeljek, 12:10-12:55 zbornica 39-32-174
LINDIČ Marta ponedeljek,9:40-10:25 kabinet ZN 39-32-179
LOVŠE Marija torek, 11:20-12:05 zbornica 39-32-174
MADJAR SITAR Valentina torek, 8:50-9:35 zbornica 1. trakt 39-32-173
MARKOVIĆ Janja četrtek, 11:20-12:05 kabinet 315A 39-32-178
MATEŠIČ Goran četrtek, 11:20-12:05 zbornica 39-32-174
MEDLE Manca ponedeljek, 8:50-9:35 kabinet BIO, 39-32-235
MIKLAVČIČ Melita ponedeljek, 8:50-9:35 kabinet 315A 39-32-178
MIKLIČ Anja petek, 10:30-11:15 zbornica 39-32-174
NOVINEC Ema četrtek, 8:50-9:35 kabinet 315A 39-32-178
NOVINEC Vida ponedeljek, 11:20-12:05 kabinet ZN 39-32-179
OŽEK Srečko torek, 8:50-9:35 kabinet BIO 39-32-235
PLAUŠTAJNER Ajda  torek, 8:50-9:35 zbornica 39-32-174
PEGAM Matej petek, 8:50-9:35 kabinet FAR 39-32-168
POGAČNIK Maruša četrtek, 8:00-8:45 zbornica 39-32-174
PUST Monja                      petek, 8:50-9:35 kabinet SLO 39-32-190
RAČIČ Marija petek, 8:50-9:35 kabinet ZN 39-32-176
SADAR Monika ponedeljek, 8:50-9:35 zbornica 39-32-174
SLADOJEVIĆ Slađana sreda, 11:20-12:05 zbornica 39-32-174
SIKOŠEK Nataša sreda, 11:20-12:05 kabinet 242k 39-32-243
SIMONČIČ Mojca sreda, 10:30-11:15 kabinet ZN 39-32-176
ŠEPEC Gloria sreda, 10:30-11:15 kabinet ZN 39-32-176
ŠLAJKOVEC Simon sreda, 9:40-10:25 kabinet ŠVZ 39-32-103
ŠPILER Barbara sreda, 9:40-10:25 zbornica 39-32-174
ŠPOLJAR Sabina četrtek, 8:00-8:45 zbornica 39-32-174
URBAS Darja                     torek, 9:40-10:25 zbornica 1. trakt 39-32-173
VELKAVRH Marjanca četrtek, 9:40-10:25 zbornica 39-32-174
VIDMAR Mateja ponedeljek, 9:40-10:25 kabinet 315A 39-32-178
VIŠČEK Mojca torek, 11:20-12:05 kabinet 315A 39-32-178
VODNIK Mateja torek, 8:50-9:35 kabinet ZN 39-32-176
VOVKO Janja sreda, 8:50-9:35 kabinet ZN 39-32-176
ZAJC Maša torek, 8:50-9:35 kabinet BIO, 39-32-234
ZUPANČIČ ZVER Natalia ponedeljek, 9:40-10:25 zbornica 39-32-174 ali kabinet ZN 39-32-176
ŽIBERT Petra sreda, 7.10-7:55 pisarna 39-32-163
KOŠMERL Vanja  ponedeljek, 10:30-11:15 zbornica SEŠTG 39-32-143
KRAJŠEK SOUVAN Julija četrtek, 12:10-12:55 zbornica SSŠ 39-32-154
ROSSI Alexia četrte, 12:10-12:55 pisarna N2_3 39-32-154
VENE Tatjana torek, 8:50-9:35 zbornica SSŠ 39-32-154
ZAGORC Gregor Petek, 9:40-10:25 MIC 43 040-599-974