Dodatna ura za pomoč dijakom

Priimek in ime Dan Šolska ura
ABSEC Aleš  petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BALAGOVIĆ Sanja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BAN Marjeta sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
BAUER Mirjam ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BENKOVIČ Tina sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
BERUS Blaženka ponedeljek 7. šol. ura, 12:10-12:55
BRUDAR Mateja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
CEROVŠEK Marinka torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
CESAR Barbara sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
CIZELJ Matej torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ĆIRKOVIĆ Svjetlana torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FERKOLJ Stanislav Matjaž ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FIŠTER Mojca četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FLORJANČIČ Janja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FORTUNA Nada ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FRANKOVIČ Uroš sreda 7. šol. ura, 12:10-12:55
GAJIĆ Mojca četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
HORVAT Mateja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
HROVAT Katja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
JOVIĆ Katja ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KMET Andreja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOBOLA Vika ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KORASA Urška ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOS STRMEC Darja
torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOVAČIČ Mihaela četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRALJ Marica torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRAMAR Polona ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRAŠEVEC Romana sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRULC Petra ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRŽIČNIK Katja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRŽIČNIK Mateja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KULOVEC Tanja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
KURE Matejka petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
LAMUT Tadeja petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
LINDIČ Marta četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
LOVŠE Marija ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MADJAR SITAR Valentina sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
MARKOVIĆ Janja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
MATEŠIČ Goran sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
MEDLE Manca torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MIKLAVČIČ Melita ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MIKLIČ Anja ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
NOVINEC Ema torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
NOVINEC Vida sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
OŽEK Srečko torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
PLAUŠTAJNER Ajda  ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
PEGAM Matej petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
POGAČNIK Maruša torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
PUST Monja                      ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
RAČIČ Marija petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SADAR Monika ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SLADOJEVIĆ Slađana sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
SIKOŠEK Nataša torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SIMONČIČ Mojca sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠEPEC Gloria torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠLAJKOVEC Simon sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠPILER Barbara četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠPOLJAR Sabina torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
URBAS Darja                     ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VELKAVRH Marjanca torek 8. šol. ura, 13:00-13:45
VIDMAR Mateja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
VIŠČEK Mojca torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VODNIK Mateja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VOVKO Janja sreda 8. šol. ura, 13:00-13:45
ZAJC Maša ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ZUPANČIČ ZVER Natalia četrtek 6. šol. ura, 11:20-12:05
ŽIBERT Petra ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOŠMERL Vanja  sreda 8. šol. ura, 13:00-13:45
KRAJŠEK SOUVAN Julija ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ROSSI Alexia četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VENE Tatjana ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ZAGORC Gregor ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35