Dodatna ura za pomoč dijakom

Priimek in ime Dan Šolska ura
ABSEC Aleš  četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BAN Marjeta ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BAŠELJ Sanja
sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
BAUER Mirjam sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
BENKOVIČ Tina torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
BERUS Blaženka torek 9. šol. ura, 12:10-12:55
BRUDAR Mateja ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
CEROVŠEK Marinka sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
CESAR Barbara četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
CIZELJ Matej torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ĆIRKOVIĆ Svjetlana sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
FERKOLJ Stanislav Matjaž torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
FIŠTER Mojca sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
FLORJANČIČ Janja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
FORTUNA Nada sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
FRANKOVIČ Uroš torek 9. šol. ura, 12:10-12:55
GAJIĆ Mojca četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
GRABNAR Uršula
petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
HORVAT Mateja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
HROVAT Katja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
JAVORNIK Maja
petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
JELINIČ Marta
ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
JOVIĆ Katja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KMET Andreja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KORASA Urška sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOS STRMEC Darja
sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
KOVAČIČ BIZJAK Mihaela petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRALJ Marica četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRAMAR Polona ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRAŠEVEC Romana sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
KROŠELJ Tina
ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRULC Petra torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRŽIČNIK ŽEKŠ  Katja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KRŽIČNIK Mateja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
KULOVEC Tanja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
LAMUT Tadeja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
LOVŠE Marija torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MADJAR SITAR Valentina četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MARKOVIĆ Janja četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MATEŠIČ Goran sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
MEDLE Manca četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
MIKLAVČIČ Melita ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
NOVINEC Ema torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
NOVINEC Vida sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
OŽEK Srečko ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
PLAUŠTAJNER Ajda  sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
PEGAM Matej ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
POGAČNIK Maruša sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
PUST Monja  
torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
RAČIČ Marija petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ROBEK Anja
sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
SADAR Monika petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SLADOJEVIĆ Slađana petek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SIKOŠEK Nataša četrtek 9. šol. ura, 13:50-14:35
SIMONČIČ Mojca sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠEPEC Gloria ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠLAJKOVEC Simon sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠPILER Barbara ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
ŠPOLJAR Sabina torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
URBAS Darja
torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VELKAVRH Marjanca ponedeljek 8. šol. ura, 13:00-13:45
VIDMAR MANDAL  Mateja sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
VIŠČEK Mojca ponedeljek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VODNIK Mateja torek 9. šol. ura, 13:50-14:35
VOVKO Janja torek 8. šol. ura, 13:00-13:45
ZAJC Maša sreda 9. šol. ura, 13:50-14:35
ZUPANČIČ ZVER Natalia ponedeljek 6. šol. ura, 11:20-12:05
ŽIBERT Petra ponedeljek
9. šol. ura, 13:50-14:35
KRAJŠEK SOUVAN Julija
9. šol. ura, 13:50-14:35
ROSSI Alexia
9. šol. ura, 13:50-14:35
VENE Tatjana
9. šol. ura, 13:50-14:35
ZAGORC Gregor
9. šol. ura, 13:50-14:35