Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Dodatna ura za pomoč dijakom

Priimek in ime dan in uraprostor
ABSEC Aleš četrtek, 13.50-14.35 zbornica SZKŠ
BAN Marjeta ponedeljek, 13:45-14:40 zbornica SZKŠ
BAŠELJ Sanja Ponedeljek, 13:50-14:35 Kabinet 147
BAUER Mirjam Ponedeljek, 13.50-14.35 Kabinet ŠVZ
BEDRAČ Leon Petek, 13:50-14:35
BENKOVIČ Tina ponedeljek, 13.50-14.35 HIŠ1
BERUS Blaženka ponedeljek,  13:50-14:35 kabinet ZN2
BRUDAR Mateja Petek, 13:50-14:35 kabinet 239
CEROVŠEK Marinka četrtek, 13.50 -14.35 kabinet 136
CESAR Barbara ponedeljek, 13.50 - 14.35 zbornica SZKŠ
CIZELJ Matej sreda, 13.50-14.35 zbornica
ĆIRKOVIĆ Svjetlana torek, 13.50-14.35 kabinet 241
FERKOLJ Stanislav Matjaž torek, 13.50 - 14.35 kabinet ŠVZ
FIŠTER Mojca ponedeljek, 13.45-14.35 kabinet 330b
FLORJANČIČ Janja ponedeljek, 13.45-14.35 kabinet 330a
FORTUNA Nada torek, 13.45-14.35 kabinet N2_1
FRANKOVIČ Uroš ponedeljek, 13.50-14.35 kabinet 136
GAJIĆ Mojca sreda, 13.50- 14. 35 kabinet 138
GRABNAR Uršula torek, 13.50 - 14.35 kabinet 149
HORVAT Mateja sreda, 13.50 - 14.35 kabinet 120
HROVAT Katja torek, 13.45-14.30 pisarna 157
JOVIĆ Katja sreda, 13.45-14.35 kabinet N2_1
KMET Andreja sreda, 13.45-14.35 kabinet PM
KORASA Urška četrtek, 13.50-14.35 kabinet ŠVZ
KOVAČ Simona petek, 13.50-14.35 kabinet 330a
KRAŠEVEC Romana sreda, 13:45-14:35 kabinet ŠVZ
KRULC Petra ponedeljek, 13.45-14.35 kabinet 330a
KRŽIČNIK Mateja sreda, 13.45-14.35 kabinet 142/139
KULOVEC Tanja torek, 13.45-14.35 zbornica SZKŠ
LAMUT Tadeja
LOVŠE Marija petek, 13.45-14.00 zbornica SZKŠ
MADJAR SITAR Valentina torek, 13.45-14.35 kabinet N2_1
MARKOVIČ Janja sreda, 13.45-14.35 kabinet 315a
MATEŠIČ Goran sreda, 13.45-14.35 zbornica SZKŠ
MEDLE Manca torek, 13. 50- 14.35 bol. kabinet-zgoraj
MIKEC Alja
MIKLAVČIČ Melita torek, 13.45-14.35 kabinet 315a
MUŠKA ŽLAK Sara sreda; 13.45-14.35 kabinet ZN2
NOVINEC Ema sreda, 13.45-14.35 kabinet 315a
NOVINEC Vida ponedeljek, 13:50-14:35 kabinet 136
PAVLIČ Maša ponedeljek, 13.50-14.35 zbornica SZKŠ
PEGAM Matej četrtek, 13.50-14.35 kabinet 149
PLAUŠTAJNER Ajda torek, 13.50-14.35 kabinet 242
POGAČNIK Maruša četrtek, 13.45-14.35 kabinet 242
PROGAR Jernej sreda, 13.50 - 14.35 kabinet 140
PUST Monja                     ponedeljek, 13.50-14.35 kabinet 330a
PUST Špela
RAČIČ Marija petek, 13.50 - 14.35 kabinet ZN 138
ROBEK Anja
ROŽIČ Marko četrtek, 13.50 - 14.35 kabinet MAT, 142
SADAR Monika torek, 13:50 - 14 :35 HIŠ1
SADEK Mitja
SIKOŠEK Nataša torek, 13.50 - 14. 35 kabinet TJE 242
SIMONČIČ Mojca sreda 13.50 - 14.35 kabinet 138
STARIHA Mojca ponedeljek, 13.50-14.35 kabinet 147
ŠEPEC Gloria četrtek, 13.50-14.35 kabinet 136
ŠKOFIČ Denis četrtek, 13.50-14.35 zbornica SZKŠ
ŠLAJKOVEC Simon Ponedeljek, 13.50-14.35 Kabinet ŠVZ
ŠPOLJAR Sabina Četrtek, 13.50 - 14.35 HIŠ1
URBAS Darja                    ponedeljek, 13:45-14:35 kabinet N2_1
VELKAVRH Marjanca ponedeljek, 13:45-14:30 kabinet mat ali 244
VIČIČ Špela četrtek, 13.50 - 14.35 kabinet 149
VIDMAR MANDAL Mateja torek, 13:50- 14:35 kabinet 315A
VIŠČEK Mojca torek, 13:50 - 14:35 kabinet 315A
VODNIK Mateja sreda, 13.50- 14. 35 kabinet 138
VOVKO Janja sreda, 13.50-14.35 kabinet 136
ZAJC Maša torek, 13:50 - 14 :35 kabinet 133
ZUPANČIČ ZVER Natalia četrtek, 13:50 - 14:35 kabinet 138
ŽIBERT Petra ponedeljek, 13:50-14:35 kabinet MAT, 07 393-2-132
KRAJŠEK SOUVAN Julijana četrtek, 3.šol. ura strojna zbornica
ROSSI Alexia ponedeljek, 13.00 - 13.45 N2_3
VENE Tatjana ponedeljek, 11.20-12.05 Pisarna SS
ZAGORC Gregor