Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Naj razred

najrazred šole

Na šoli vsako leto poteka medoddelčno tekmovanje za najboljši oddelek na šoli. Oddelki od 1. do 3. letnika med šolskim letom pridobivajo točke za učni uspeh ter sodelovanje na najrazličnejših tekmovanjih, natečajih in dejavnostih v sklopu šole (prireditve, dan odprtih vrat, stojnice, razstave ...).
Najboljši štirje 3. letniki se na zaključni prireditvi v zabavnih igrah potegujejo za naziv naj razred. Zmagovalni oddelek s tem postane skrbnik ključa Srednje zdravstvene in kemijske šole, prejme pa tudi nagrado – izlet po lastni izbiri in pouka prost dan. 

Naj razred z razrednikom:



 2020/21: F3a (Marjanca Velkavrh)   Naj razred

Rinesa Bislimi, Maša Brezovar, Nuša Ceglar, Tjaša Črnič, Eva Neža Doberdrug, Valerija Dragan, Ana Fink, Laura Grabrijan, Kaja Hočevar, Eva Ivančević, Jerca Jaklič, Barbara Kastelic, Ervin Kovačević, Lucija Krištof, Tina Kump, Lea Lalić, Nika Macele, Rebeka Lidija Muhič, Nina Omahen, Manca Petan, Nuša Rapuš, Pavla Selakovič, Anja Spudič, Klaudija Šorli, Lan Tratar, Nina Tratar, Nejc Vrščaj


 2019/20: K3a (Janja Markovič)  K3a skupinska

Ajdovnik Tea, Bahor Mojca, Barborič Janja, Bojanc Maja, Borsan Alja, Doblehar Natalija, Gorše Julija, Gregel Tea, Jurenec Tea, Kolar Anžej, Konda Staša, Kovačič Špela, Kušljan Leon, Lamovšek Jaka, Lapuh Urška, Letnar Kaja, Levičar Lorelaj, Lindič Neža, Ljubenko Ana, Ljubi Larisa, Medle Nika, Mohar Kaja, Novak Maruša, Pustoslemšek Dulc Pika, Resnik  Nika, Rukše  Matej, Sever Ana, Sokolovič  Nik, Vozelj Žan

 2018/19: K3b (Barbara Špiler)  K3b Naj razred 2018 19

Maša Bahor, Leja Bele, Tina Bratkovič, Aleksander Cigoj, Patricija Cizerle, Jasna Češnjevar, Karin Godnjavec, Tajda Gorše, Sara Gril, Jan Grošelj, Lara Henčič, Živa Horvat, Andraž Kobler, Maja Koretič Urbanč, Nika Košir, Žiga Kuhar, Simona Kvartuh, Lovro Tilen Lajkovič, Lucija Marolt, Ismail Osmanagić, Sara Pacek, Tia Renko, Tina Srebrnjak, Luka Špec, Nina Turk, Tjaša Verbič, Katja Vidic, Brigita Vizlar, Lara Vraničar, Nika Zver Račič

 2017/18: Z3c (Nada Fortuna)  Z3c Naj razred 2017 18 

Bradač Erika, Cizelj Sara, Ferko Maja, Fink Blažka, Gashi Egzona, Hodžić Amar, Hotujec Lea, Imperl Nina, Kastelic Neža, Kavšek Kristjan, Kolenc Lucija, Košak Nives, Mehič Melisa, Mrakič Nuša, Našić Erna, Njegač Lara, Novak Sara, Ogorevc Domen, Pauljecović Maja, Rajšel Maruša, Rus Blažka, Rus Eva, Shala Vjose, Stanić Debevc Nina, Škedelj Erika, Škof Polona, Varga Ema, Višekruna Ognjen, Vlašič Domen, Žarn Kozole Urška

 2016/17: K3b (Ema Novinec)  K3b Naj razed 2016 17

Bavdek Marko, Blažič Miha, Hodnik Tadej, Hudoklin Martina, Jazbec Tina, Jug Kaja, Kastrevec Anže, Končina Aljaž, Koračin Domen, Križman Martin, Lazić David, Laznik Domen, Lenarčič Vidic Lars, Luzar Miha, Poljanec Aljaž, Rogelj Luka, Rozman Andreja, Staniša Nina, Šiler Hudoklin Jan, Škedelj Monika, Tomšič Miha, Turk Nina, Vidmar Katja, Zorič Karmen, Žagar Tjaša

 2015/16: K3a (Melita Miklavčič)  K3a Naj razred 2015 16

Adamčič Tara, Alibegić Adnan, Bambič Sara, Brulc Maša, Brulc Rok, Brulc Urška, Cimermančič Sara, Črtalič Nastja, Gorenc Sara, Hasanagić Sabina, Hudoklin Nataša, Koračin Ana, Meglaj Tomaž, Muhič Jakob, Pavlin Tadeja, Radojčić Jovana, Smajlović Dženana, Smolič Klara, Smrekar Klara, Stojčević Mirko, Šegina Jan, Špilar Nina, Teinović Aleksandra, Zagorc Teja, Zorko Matic, Žagar Tadej, Živković Marko

 2014/15: K3a (Mojca Višček)  K3a Naj Razred 2014 15

 Čurič Nejc, Došenović Tamara, Dragan David, Golob Žiga, Grčman Gašper, Jakofčič Eva, Kavšek Špela, Klobučar Katja, Koler Jan, Košak Tjaša, Kozole Urška, Kraševec Sara, Kržan Pia, Kunstelj Tjaša, Muhič Benjamin, Nikolić Marko, Oiclj Gašper, Per Gorazd, Pleterski Gabrijela, Polovič Jan, Prašin Alen, Pucelj Barbara, Selan Sandi, Smuk Pia, Škrlec Janja, Toplak Blaž, Wolf Nuša

 2013/14: Z3c (Mihaela Kovačič Bizjak)  Z3c Naj razred 2013 14

Abram Hanna, Banič Janja, Boben Urška, Butara Aljaž, Cerjak Nina, Čuk Marina, Davidović Maja, Džafić Senija, Erpič Blaž, Fink Laura, Glas Grega Martin, Gorenc Petra, Gramec Ines, Hamulić Said, Jankovič Žan, Jevšek Tea, Kastelic Kaja, Kastelic Valentina, Malinovič Črt, Muherina Melina, Murgelj Marija, Novak Aleksandra