Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem
  • Novice
22. oktober 2023

Odbojkarice občinske podprvakinje

V torek, 17. 10. 2023,  je v Športni dvorani Leona Štuklja potekalo Občinsko prvenstvo v odbojki za dijakinje. V konkurenci šestih ekip so dijakinje naše šole pokazale izvrstno pripravljenost in na koncu v finalnem obračunu z večnimi rivalkami – dijakinjami novomeške gimnazije, tesno izgubile in osvojile drugo mesto. Ta rezultat vodi  v nadaljnje tekmovanje, ki bo meseca novembra v Brežicah.
Ekipo naše šole so zastopale: Kim Luzar, KZ4b; Karmen Bojanc, Z4a; Lana Može Žučak, K4; Ina Starič, F4a; Pika Jerele, F2b; Laris Tomšič, KZ2b; Lana Kapuran, Z2c; Sara Zajmi, Z2a; Pia Košiček, F1a; Lea Zorec, Z1b; Marta Muren, F1a; Nina Šuklje, KZ2a. 
Športnicam čestitamo in želimo še veliko uspeha.
Več o tekmovanju si lahko ogledate na spodnji povezavi:
Urška Korasa
IMG 4219  IMG 4202  IMG 4229  IMG 4244  

IMG 4240  IMG 4207