Arhiv novic

27. januar 2022

Košarkarji s tretjim mestom na področnem tekmovanju dosegli uvrstitev v nadaljnje tekmovanje

Ekipa: Luka Volk, Anže Bobnar, Sergej Petković, Miha Volčanšek, Leon Filipović, Žan Simonič, Rok Antolovič, Alen Džek Sotler, Jaka Močivnik in Jakob Janežič, mentor: S. Šlajkovec

15. 12. 2021 je v Novem mestu potekalo področno prvenstvo v košarki za dijake. Ekipa dijakov naše šole je v močni konkurenci sedmih srednjih šol osvojila odlično 3. mesto ter se tako uvrstila v četrtfinale državnega prvenstva. S tem dosežkom so se dijaki uvrstili v nadaljnje tekmovanje, kjer se bodo pomerili z ekipama iz ljubljanske regije ter Obale in Notranjske. Najboljši strelec je bil Alen Džek Sotler.