Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Arhiv novic

24. december 2015

11. dijaški koncert

Danes smo se družili ob dobri glasbi na že 11. dijaškem koncertu. Nastopilo  je 20 skupin z dekliškim pevskim zborom naše šole, Big bandom Šolskega centra Novo mesto ter plesalci Plesnega studia Novo mesto. Skupaj je bilo več kot 140 aktivno udeleženih dijakov, ki so dva tisoč glavo množico pospremili v prihajajoče praznične dni z glasbo za vse okuse.
Našo šolo so predstavljali: Duality, D. N. L., Mladi Belokranjci, Žuta minuta, Kranjski muzikanti, Tjaša z Dolenjci, pevski zbor z zborovodkinjo Matejko Kure, veliko pa jih je tudi članov  v Big bandu pod taktirko profesorja Gregorja Zagorca. Program so povezovali Natalija, Špela in Gašper, ki je suvereno zastopal našo šolo.