Arhiv novic

16. januar 2013

ZNOVA USPEHI NAŠIH ŠPORTNIKOV

ODBOJKA – DIJAKINJE

V petek, 11. 1. 2013 so se dijakinje naše šole udeležile področnega prvenstva v odbojki za srednje šole in v močni konkurenci osvojile odlično 3.mesto. Ekipo naše šole so zastopali: Hrovat Ana, Kastelec Klara, Kavčič Klara, Došenovič Tamara, Pavlin Volf Tina, Turk Valerija, Testen Tjaša, Lipič Jelena, Urajnar Katja, Novak Damjana, Krivic Erika, Šavorn Tatjana, pomočnik trenerja Tomaž Pucelj.

Neimenovano 2

Mentorica ekipe: Urška Korasa

NOGOMET – DIJAKI

V torek, 15.1. 2013 je v dvorani Leona Štuklja potekalo občinsko prvenstvo srednjih šol v nogometu za dijake. Serijo zaporednih zmag naše ekipe so prekinili šele tekmeci v finalu prvenstva, tako da so naši nogometaši osvojili na koncu 2. mesto in se tako uvrstili na področno prvenstvo.

Ekipa naše šole: Jaša Brulc, Živko Blagojević, Rok Budič, Jav Vidic, Žiga Kastrevc, Robi Gorščak, Luka Zaletelj, Anže Dekleva, Žiga Kočevar, Aljaž Starešinič, Leon Režek, Tomaž Pucelj.