Tekmovanje SZŠ 2016

DRŽAVNO SREČANJE IN TEKMOVANJE IZ ZNANJA NA PODROČJU ZDRAVSTVA za priznanja Angele Boškin


Področja tekmovanja:
  1. TEKMOVANJE IZ ZNANJA NA PODROČJU ZDRAVSTVA ZA PROGRAM ZDRAVSTVENA NEGA

  2. TEKMOVANJE IZ ZNANJA NA PODROČJU ZDRAVSTVA ZA PROGRAM BOLNIČAR-NEGOVALEC

  3. LITERARNI NATEČAJ

  4. LIKOVNI NATEČAJ

_______________________________________________________________________________________________________________________

  • Utrinki tekmovanja


  • Rezultati

 

REZULTATI TEKMOVANJA IZ PALIATIVNE OSKRBA STAROSTNIKA ZA PROGRAM BOLNIČAR-NEGOVALEC
Priznanje Priimek Ime Mentor Šola
zlato ŠARUGA Petra Tatjana PERNAT SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA
zlato PRAŠNJAK Rok Cvetka PANGERL,
Slavka KOSI
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE
zlato ŠLJIVAR Alma Karolina JENKO SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA
srebrno ŠTEBLE Urška Aleksandra SKORNŠEK ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC – SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
srebrno MATKO Tjaša Natalija KIRBIŠ SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR
bronasto STOJNIČ Anja Marinka CEROVŠEK,
Mojca GAJIĆ
ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
bronasto VIDOVIČ Barbara Natalija KIRBIŠ SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR

REZULTATI TEKMOVANJA IZ PALIATIVNE ZDRAVSTVENE NEGE IN OBRAVNAVE BOLEČINE ZA PROGRAM ZDRAVSTVENA NEGA

Priznanje Priimek Ime Mentor Šola
zlato MLAKAR Maja Darinka BABIČ,
Anita BEZJAK
SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR
srebrno CASAR Dolores Renata VAJNDORFER SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA
srebrno MURSELI Arijeta Marija RAČIČ ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
srebrno ČOPIČ Eva Aleksandra HARI SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA POSTOJNA
srebrno MERDANOVIĆ Asim Jožica JELEN JURIČ, Anita MAZIJ SREDNJA ŠOLA ZAGORJE
srebrno SEVŠEK Patricija Jožica JELEN JURIČ, Anita MAZIJ SREDNJA ŠOLA ZAGORJE
srebrno UJČIČ Danijela Aleksandra HARI SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA POSTOJNA
bronasto MIHELIČ Demi Darinka BABIČ,
Anita BEZJAK
SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR
bronasto KOHEK Tamara Renata VAJNDORFER SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA
bronasto ULČNIK Tjaša Ana STAREŠINIČ ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
bronasto UŠAJ Sara Daša CEK STEPANČIČ ŠC NOVA GORICA – GIMNAZIJA IN ZDRAVSTVENA ŠOLA
bronasto RUS Urban Darija KATANEC ŠC SLOVENJ GRADEC – SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
bronasto BOSILJ Matic Darija KATANEC ŠC SLOVENJ GRADEC – SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
bronasto KURAVICA Lidija Lucija MATIČ,
Matejka GORNJAK
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA
bronasto PREGL Urška Špela Darinka BABIČ,
Anita BEZJAK
SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR
bronasto OPLOTNIK Maja Ana STAREŠINIČ ŠC NOVO MESTO – SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
bronasto LEŠNIČAR OJSTREŽ Tjaša Peter ČEPIN TOVORNIK,
 David NOVAK
SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA CELJE
bronasto SKAZA Špela Darija KATANEC ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC – SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
bronasto RIHTARIČ Sara Renata VAJNDORFER SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA

LIKOVNI NATEČAJ - DIABETES
Uvrstitev Ime in priimek tekmovalca Mentor Naziv šole
1. Sara Stanković Marlene Zorjan SREDNJA ŠOLA IZOLA
2. Teja Grobelnik Zlatko Prah ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC – SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
3. Sara Caf Zlatko Prah SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KOZMETIČNA ŠOLA MARIBOR
4. Skupina dijakov 1. B (III) Janja Jakša SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA
5. Eva Čopič, Jasmin Malkoč Urša Blazinšek SREDNJA GOZDARSKA IN LESARSKA ŠOLA POSTOJNA

Na likovni natečaj je prispelo 34 prispevkov z devetih zdravstvenih šol.

Strokovna komisija:
•    Julija Krajšek Souvan – profesorica umetnostne zgodovine na Srednji gradbeni, lesarski in vzgojiteljski šoli
•    Uroš Strugar –  profesor likovne umetnosti na Osnovni šoli Grm
•    Gorazd Šuštarič – amaterski slikar

LITERARNI NATEČAJ - DIABETES
Uvrstitev Ime in priimek tekmovalca Naslov Mentor Naziv šole
1. Anette Kuserbanj Diabetes Darja Skutnik ŠOLSKI CENTER SLOVENJ GRADEC  SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
2. Monika Foder Diabetes Lucija Mejač Petek SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA
3. Tea Žura Sladkorna bolezen Petra Krulc ŠOLSKI CENTER NOVO MESTO –  SREDNJA ZDRAVSTVENA IN KEMIJSKA ŠOLA
4. Marina Eberl Mladostniška sladkorna bolezen Jožica Jelen Jurič, Bernarda Kričej SREDNJA ŠOLA ZAGORJE
5. Jana Cigan Ema na Gori samote Judita Kalamar SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA MURSKA SOBOTA

Na literarni natečaj je prispelo 29 prispevkov z osmih zdravstvenih šol.

Strokovna komisija:
•    Klavdija Kotar – vodja Javnega sklada za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Novo mesto
•    dr. Jožica Jožef Beg – profesorica slovenščine na Srednji elektro šoli in tehniški gimnaziji Novo mesto
•    Janja Vovko – učiteljica strokovno-teoretičnih predmetov iz zdravstvene nege na Srednji zdravstveni in kemijski šoli v Novem mestu ter pesnica

  • Zaključna prireditev