Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem
  • Novice
12. december 2020

Majhen prispevek – veliko darilo v letu 2020

Večkrat smo že dokazali, da lahko z majhnim prispevkom polepšamo in osrečimo dijaka ali dijakinjo, ki je v stiski. Tudi v letošnjem decembru, ki je sicer zaznamovan s koronavirusom, bomo delili srečo, a tokrat nekoliko drugače, vendar z enakim namenom – polepšati praznike pomoči potrebnim dijakom naše šole, ki se zaradi materialne in socialne stiske praznikov ne veselijo. Učitelji in zaposleni smo zbirali finančna sredstva in kupili vrednostne bone za nakup v nakupovalnem centru, s katerimi bomo polepšali praznike 4 dijakinjam naše šole, pri katerih smo zaznali veliko finančno stisko.

slika 2020