• Novice
26. marec 2018

Rezultati šolskega tekmovanja PIKO 2018

V četrtek, 22. 3. 2018, je potekalo šolsko tekmovanje Projekcije in kotiranje . PIKO 2018
Rezultati so v spodnji tabeli.

Državnega tekmovanja se udeleži zmagovalec vsake šole, poleg njega pa se bodo nekateri udeležili po rezultatu, kar pa bo znano kasneje!

Čestitamo!


Rezultati šolskega tekmovanja PIKO 2018

Št

Priimek in ime dijaka/dijakinje

Izobraževalni program

Letnik

 

1

Habinc Blaž

strojni tehnik

3.aS

državno

2

Tomšič Tomaž

strojni tehnik

4.bS

3

Hrastar Peter

tehniška gimnazija

4

državno

4

Barbo Jure

strojni tehnik

3.bS

5

Pirnar Aljaž

tehniška gimnazija

4

6

Šenica Urban

strojni tehnik

3.bS

7

Novak Luka

tehniška gimnazija

3

8

Janjac Christian

tehniška gimnazija

4

9

Arh Lovro

lesarski tehnik

L4A

državno

10

Peršič Jani

lesarski tehnik

L4A

11

Frančič Luka

tehniška gimnazija

3

12

Kastelic Primož

strojni tehnik

4.aS

13

Kalič Marcel Franc

lesarski tehnik

L1A

14

Lisec Alja

gradbeni tehnik

G1A

15

Verderber Tilen

lesarski tehnik

L1A

16

Fink Domen

strojni tehnik

4.aS

17

Kocmur Jure

strojni tehnik

1.bS

18

Blatnik Klemen

lesarski tehnik

3

19

Plantarič Žiga

strojni tehnik

2.aS

20

Stopar David

strojni tehnik

1.aS

21

Pust Žan

tehniška gimnazija

3

22

Darovic Uroš

lesarski tehnik

1

23

Podlesnik Domen

strojni tehnik

1

24

Verbič Nejc

strojni tehnik

1

25

Tramte Kevin

gradbeni tehnik

2

26

Vidmar Jakob

lesarski tehnik

1

27

Krivic Jaka

gradbeni tehnik

2

28

Šuštar Matic

lesarski tehnik

2

29

Jakše Matija

strojni tehnik

1

30

Pureber Miha

lesarski tehnik

1

31

Berus Jan

lesarski tehnik

1

32

Trontelj Matevž

strojni tehnik

2

33

Šterk Gregor

lesarski tehnik

1

34

Rolih Domen

tehniška gimnazija

3

35

Rozman Maj

strojni tehnik

1

36

Škedelj Gašper

lesarski tehnik

1

37

Drašler Timotej

strojni tehnik

1

38

Smolič Klemen

strojni tehnik

2

39

Luzar Marcel

strojni tehnik

1

40

Finc Žiga

strojni tehnik

2

41

Brinovec Aleks

strojni tehnik

2

42

Ulčar Andraž

strojni tehnik

2



Andrej Jakobčič