Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Atletika

(2023): 7678 točk in 10. mesto na finalu ekipnega DP v atletiki!

Atletika 11

Ekipno področno prvenstvo iz atletike na stadionu Portoval z odličnim rezultatom strojnikov. Dijaki so osvojili 3. mesto, ter z rezultatom preko 8300 točk pričakujemo uvrstitev na finale v Novi Gorici.

Atletika 12

Področno posamično prvenstvo v atletiki na stadionu Portoval. Dosežki strojnikov:
Jernej Fekonja, 2. fS - skok v daljino,
Aljaž Zadravec, 2. aS - skok v daljino,
Aleksander Staniša, 3. bS - tek 400m,
Matevž Bahor, 2. bS - tek 1000m,
Štafeta - 3.mesto - 4x100m
Atletika 13

(2022): To so naši najhitrejši, najmočnejši, najbolj vzdržljivi, najbolj poskočni STROJNIKI. Na ekipnem državnem prvenstvu v Novi Gorici so zbrali 8212 točk ter zasedli 7. mesto v državi - kar je nov strojniški rekord.

Atletika

Strojniki smo na sončen športen dan, tekmovali na atletskem ekipnem področnem prvenstvo ter zasedli odlično 3. mesto!!

Atletika 2   Atletika 3

V najmočnejši atletski srednješolski konkurenci se je borilo tudi 7 naših strojnikov.
David Smolič je z novim osebnim rekordom 5kg kroglo vrgel 12,61m in osvojil 6.mesto.
V višino sta skakala Nejc Bradač in Andraž France. Nejc je preskočil 176cm in osvojil 8. mesto, Andraž pa je s 170 cm zasedel 10. mesto. Matevž Bahor je z novim osebnim rekordom 2:47,32 na 1000 m zasedel 10. mesto.
Aljaž Zadravec pa je v skoku v daljino skočil 615 cm.
Štafeti na 4x 100m pa je žal padla palica, zato so ostali brez rezultata. Fantje čestitke!!
Atletika 4

Naši dijaki so tekmovali na posamičnem področnem prvenstvu iz atletike. V lepem vremenu smo na atletskem štadionu Portoval osvojili tudi nekaj medalj: Aljaž Zadravec 1.aS je v skoku v daljino z 603 cm osvojil 3.mesto. David Smolič 3.aM je v suvanju 5kg krogle osvojil 3. mesto z 12,02 m dolgim sunkom. Nejc Bradač 4.bS je v skoku v višino preskočil 180 cm in osvojil 3.mesto. Matevž Bahor iz 1.bS si je v teku na 1000m v samem finišu priboril 3. mesto. Za konec pa so fantje v štafetnem teku 4 x 100 m v postavi - Blagojevič, Zadravec, France in Lihteneger pokazali dobro uigranost in osvojili 2. mesto.
Atletika 5
Atletika 6

(2021): 13. 10. 2021 je bilo v Mariboru državno ekipno tekmovanje v atletiki za dijake in dijakinje. Čestitke za doseženo odlično 6. mesto v državi.
Atletika 7
Atletika 8
Atletika 9

Področno tekmovanje v atletiki. Dijaki, ki so zastopali našo šolo, so se uvrstili na 4. mesto in s tem na državno prvenstvo.