Piškotke uporabljamo, da lahko bolje zagotavljamo naše storitve ter vam nudimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o tem

Atletika

(2019): Na državnem atletskem tekmovanju (oktobra) v Mariboru so naši dijaki zasedli odlično 5. mesto.
Najbolje so se odrezali: Luka Lazar 5. mesto v teku na 2000 m, Andraž France 6. mesto v skoku v višino, David Jakše 8. mesto v teku na 100 m ter Sandi Sotlar 6. mesto in Cene Zupančič 9. mesto v metu krogle. Štafeta v postavi David Jakše, Anton Dragan, Matic Lahne in Tilen Kovačič je osvojila 7. mesto.

Atletika 2019 1

23. septembra je potekalo Področno ekipno prvenstvo v atletiki za srednje šole. Dijaki strojne šole so se odrezali odlično, zasedli so tretje mesto. Čestitke! Rezultati in ekipa:
Jerman Anže

Na atletskem stadionu Poljane v Mariboru se je 15. maja odvijalo posamično prvenstvo. Tekmovanje je potekalo v hladnem, deževnem in vetrovnem vremenu. Zaradi tega je kar veliko tekmovalcev odpovedalo sodelovanje. Naši dijaki so tekmovali in zaradi slabih vremenskih pogojev dosegli slabše rezulate kot na področnem tekmovanju. David Godina (1.gS) je bil v skoku v višino 5., Luka LAZAR (1.aS) v teku na 1000m 8. in Cene ZUPANČIČ (1.dS) v suvanju krogle 12. Čestitke!

Atletika 2019

(2018): Ponovno so se na državno prvenstvo v Mariboru uvrstili atleti strojne šole. Osvojili so odlično 9. mesto. Čestitke!

Atletika 2018   Atletika 2018 2

Atletska ekipa Srednje strojne šole je na področnem ekipnem prvenstvu zasedla odlično 3. mesto.

Atletika 2018 1

(2017): Odlično 8. mesto na državnem prvenstvu v atletiki, 2. mesto med "negimnazijami". Bravo!

Atletika 2017    Atletika 2017 1

Na posamičnem prvenstvu Slovenije v atletiki za srednje šole v Mariboru so dijaki Srednje strojne šole dosegli naslednje rezultate: Jure Bratkovič - suvanje krogle, 12,76 m 8.mesto, David Jakše - tek na 400m, 51.32 9.mesto in Tilen Ovniček - tek na 100m, 11.29 9.mesto. Mentor in fotograf: prof. Toni Strniša. Čestitamo!

Atletika 2017 6   Atletika 2017 7

Na področnem posamičnem prvenstvu v atletiki so dijaki naše šole osvojili 4 medalje. Tilen Ovniček (4.bS) je zmagal v teku na 100 m, David Jakše (1.aS) je zmagal v teku na 400 m, Jure Bratkovič (1.TA) je bil drugi v suvanju krogle in Jan Butara (1.bS) je bil tretji v teku na 1000 m. Mentor Toni Strniša. Čestitamo!

Atletika 2017 5   Atletika 2017 4   Atletika 2017 3   Atletika 2017 2

(2016): Atleti Srednje strojne šole Novo mesto so na državnem ekipnem prvenstvu dosegli 6. mesto. Čestitke!

Atletika 2016 1

Naši dijaki so na področnem prvenstvu v atletiki - ekipno dosegli odlično drugo mesto. Čestitke!