Pogovorne in govorilne ure v šol. letu 2018-19

.

Zap. št. Priimek in ime                    Dan         Ura       Prostor              Telefon
          07 393...              
1.  AVSEC Uroš   sreda 4.   zbornica SSŠ2154
 2.  BADJUK KUNAVER Vesna              petek 2.   pisarna št. 82155
 3.  BAN Sanja   ponedeljek   
 4.   zbornica SSŠ 2154
4.  BANKO Andrej    četrtek 7.   avtomeh.delavnica  2216
 5.  BREŽNJAK Alenka    petek 6.   zbornica/kab.110A   031 759 102
  6.   BREŽNJAK Sebastijan    non-stop    pisarna 2150
 7.  BRULC Jani   četrtek 4.   zbornica SSŠ 2154
 8.  COLARIČ Petra    petek 2.   zbornica SSŠ 2154
 9.  ERŠTE Andreja   četrtek 4.   kabinet FIZ 2147
 10.  GANTAR Leopold    ponedeljek 2.   zbornica delavnic 2215
 11.  GAŠPIR Janez   četrtek 6.   zbornica delavnic 2215
 12.   IVANETIČ Kaja    sreda6.   zbornica SSŠ 2154
 13.  JAKOBČIČ Andrej   ponedeljek 6.   kabinet 211 2156
 14.  KALTAK Alisa   petek2.   kab. 110A/zbornica 2157/2154
 15.  KASTELEC Silvo   četrtek 4.  orodjarna DS5 2244
 16.  KIRAR Natalija  torek 5.   zbornica SSŠ 2154
 17.  KRAJŠEK SOUVAN Julija   ponedeljek7.   zbornica SSŠ 2154
 18.  KRUH Sebastjan    četrtek 4.   zbornica SSŠ 2154
 19.  KUZMIJAK Robert     ponedeljek 7.   avtomeh. delavnica 2216
 20.  MARKELC Vida     petek 2.   zbornica SSŠ 2154
 21.  MATEŠIČ Branko    sreda 4.   zbornica SSŠ 2154
 22.  NOGRAŠEK Marko    sreda 7.   MIC 24 051 644 926
 23.  OKLEŠČEN Dušan    četrtek 4.   pisarna št. 4  2153
 24.  PEČARIČ Helena    četrtek 4.   zbornica SSŠ 2154
  25.   PETERLIN Matej   ponedeljek5.   zbornica SSŠ  2154
 26.  POVŠE Slavko    torek 2.   zbornica delavnic 2215
 27.  PUCIHAR Jože    petek3.    kabinet 217 2158
 28.  RADOŠEVIĆ Sanja    torek7.    zbornica SSŠ   2154 
 29.  RUDMAN Robert   četrtek 5.    zbornica SSŠ   2154 
 30.  SLAPNIČAR Katarina   ponedeljek 5.   zbornica SSŠ  2154
 31.  SMOLIČ Matej    sreda4.   zbornica SSŠ 2154
32.  STRNIŠA Anton  torek4.   kabinet ŠVZ 2013
 33.  ŠKEDELJ Jože   sreda4.   DAVK 2233
 34.  ŠMAJDEK Igor    sreda4.   zbornica SSŠ 2154
 35.  ŠTEBLAJ Ivo    torek7.   zbornica SSŠ 2154
 36.  ŠTERK Radovan   petek 5.   zbornica delavnic 2215
  37.   ŠTRITOF ŠIŠKO Petra    četrtek 7.   zbornica/kab. POM 2154/2266
 38.  ŠTUPAR Milan   četrtek 5.   zbornica delavnic 2215
 39.  TOMAŽIČ Vilijem   torek 7.   avtomeh. delavnica 2216
 40.  TOMC Andrej   ponedeljek 4.   zbornica SSŠ 2154
 41.  VENE Tatjana   sreda 3.   zbornica SSŠ 2154
 42.  VERCE Marjan  sreda 2.   zbornica delavnic 2215
 43.  VIDIC Anita   sreda 3.   zbornica SSŠ2154
  44.   VRŠČAJ Aleksander   sreda 4.   zbornica SSŠ 2154
 45.  ZADNIK Bojan    četrtek2.   avtomeh. delavnica 2216
 46.  ZALAR Marko   torek 3.   kabinet ŠVZ 2103
 47.  ŽAGAR Polde   petek7.   zbornica delavnic 2215
 48.  ŽELEZNIK Alojz   torek 4.   kabinet 217 2158
 49.  ČURK Janez   torek 8.   zbornica delavnic 2215
 50.  JAVORŠEK Janja   četrtek 3.   kabinet PV 040 898 044
 51.  KOŠMERL Vanja   ponedeljek 5.   zbornica SEŠTG2293
 52.  KOVAČIČ BIZJAK Mihaela   sreda, četrtek    6.30 - 7.00        kabinet 2159
 53.  KRŽIČNIK ŽEKŠ Katja   ponedeljek 4.   zbornica SZKŠ  2174 
 54.  KULOVEC Tanja   sreda3.   zbornica SZKŠ 2174
 55.  MAKAR Goran   ponedeljek 2.   kabinet N2_12 2295
  56.   MIHELAČ Lorena    ponedeljek 3.   MIC 43 040 763 183
 57.  ROŽIČ Bojan   četrtek 4.   zbornica delavnic 2215
 58.  ZAGORC Gregor   ponedeljek 2.   MIC 47 040 599 974