Arhiv novic

26. april 2012

Finale ŠKL: Šolski center spet najboljši

Včeraj je v koprski dvorani Bonifika potekal finale projekta ŠKL. ŠC Novo mesto je bil razglašen za najboljšo šolo. Odbojkarji so ubranili naslov prvakov, potem ko so v finalu premagali Gimnazijo Ravne na Koroškem (63:60). Naslov najboljših so s fantastičnim nastopom osvojili tudi akrobati Leteči norci. Košarkarji so v finalu klonili proti ŠC Celje (60:40). Podeljene so bile nagrade tudi  krožkom in najboljšim športnikom.

Naj šola: ŠC Novo mesto

Ekipe:
1. mesto: odbojkarji (mentor: Bojan Jaklič)
1. mesto: nogometašice (mentor: Matjaž Ferkolj)
1. mesto: Leteči norci  in plesna skupina Afne (mentorji: Kristjan Turk, Lojz Hlača, Romana Kraševec)
2. mesto: košarkarji (mentor: Đuro Oluić)

Naj športnica nogomet: Larissa Šoronda

Krožki:
1. mesto: Fotografski krožek (mentor: Mile Božić)
1. mesto: Računalniški krožek (mentor: Miha Bradač)
1. mesto: Umetniški krožek (mentorica: Damjana Papež)
2. mesto: Novinarski krožek (mentorica: Tina Cvijanović)

Naj navijači: ŠC Novo mesto

odbojkarji prvaki skljan primozleteci norci skl finale12norci skl finale 12skl norci finale 12kosarka SKL finale12kosarkarji bratoz finale SKLnaijači ŠKL 2012pokal 2012 skl

Več slik: Galerija