Novice

10. november 2017
Predstavili smo vse 3 programe: TEHNIŠKA GIMNAZIJA, ELEKTROTEHNIKA in RAČUNALNIŠTVO.

9. november 2017
Pred domačim občinstvom so naša dekleta osvojila 3.mesto na občinskem tekmovanju in se uvrstila na področno.

7. november 2017
V ŠD Marof je danes potekalo občinsko tekmovanje v odbojki. Naši so naslov osvojili brez izgubljenega niza.

6. november 2017
Učitelji in dijaki SEŠTG so se udeležili četrtega srečanja držav, ki sodelujejo v mednarodnem projektu Erasmus plus-I-SHOT.

25. oktober 2017
Pred domačim občinstvom so rokometaši priborili nadaljevanje državnega tekmovanja.

17. oktober 2017
Na občinskem prvenstvu v rokometu za dijake so prva tri mesta osvojili dijaki ŠC Nm. Zmagala je ekipa SEŠTG pred SZKŠ, 3. mesto pa je osvojila SSŠ.

11. oktober 2017
V Ljubljani se je danes odvijalo DP v atletiki ekipno. Z rekordnim številom točk so naši fantje postali državni prvaki v ekipni konkurenci.