Področno posamično prvenstvo v atletiki

Vsi udeleženi zelo uspešni tudi na posamičnem atletskem tekmovanju; pripravljeni, zagnani ter vztrajali do konca svoje moči!
Dosegli smo super rezultate! Se že veselimo ekipnega tekmovanja v septembru!
                                       

                                                 Nuša Pintarič, prof



WP 20150512 063


REZULTATI PODROČNEGA POSAMIČNEGA PRVENSTVA V ATLETIKI ZA SREDNJE ŠOLE

 

DIJAKI

 

Suvanje krogle

 

1. BRATANIČ NEJC ETRŠ BREŽICE                                      1998      16,30

2. KOSTANJŠEK TIMOTEJ GIMNAZIJA BREŽICE                1997      13,51

3. PUSTAVRH JAN ŠC KRŠKO-SEVNICA – SSPŠ                1997      13,51

4. REMAR DAVID GIMNAZIJA NOVO MESTO 1999      12,43

5. BAZNIK FILIP ŠC NM -SSŠ                                              1996      12,38

6. LOZAR DOMINIK SŠ ČRNOMELJ                                   1999      11,78

7. KRAMARŠIČ BLAŽ ŠC NM - SSŠ                                    1998      11,54

8. PENCA KRISTJAN ŠC NNM - SŠ METLIKA                     1998      11,36

9. BRATKOVIČ JURE ŠC NM - SSŠ                                      1998      11,33

10. ŠVAJGER ANŽE SŠ ČRNOMELJ                                    1997      11,17

11. MERVAR MAKS ŠC NM – SSŠ                                     1996      11,06

12. BEVEC JAN ŠC NM - SEŠTG                                          1997      10,90

13. RAŠO DINO ŠC NM - SZKŠ                                           1998      10,49

14. BOBNAR DAVID GRM NOVO MESTO - CT 1998      10,22

15. ŠTEFANIČ JAN GRM NOVO MESTO - CBT 1997      9,76

16. PETRINA TIM EKONOMSKA ŠOLA NM                      1998      9,22

LAZNIK ŽAN ŠC NM – SZKŠ                                                1999      NR

 

DIJAKINJE

 

100 m - kompletni rezultati

 

1. POTOČAR TJAŠA ŠC NM - SEŠTG                                                  1997      12,79

2. ZALOKAR TINKARA ŠC NM - SZKŠ                                               1998      12,99

3. JELENIČ KAJA ŠC NM - SEŠTG                                                       1999      13,52

4. RESNIK NORMA GIMNAZIJA NOVO MESTO                               1996      13,73

5. LJUBI KARLA EKONOMSKA ŠOLA NM                                        1996      13,77

6. ŽELJKO MIHAELA ŠC NM - SZKŠ                                                   1999      13,82

7. ZIDAR MARUŠA ŠC NM - SŠ METLIKA                                         1998      14,21

8. MEDLE JANA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                     1998      14,22

9. STANIŠA ANA ŠC NM - SEŠTG                                                       1998      14,70

10. ŠKOF NIKA ŠC NM - SŠ METLIKA                                               1999      14,83

11. OGOREVC SAŠA GRM NOVO MESTO - CBT                              1999      15,13

12. STARIČ PETRA GRM NOVO MESTO - CBT                 1997      15,25

 

1000 m

 

1. PLEŠKO TARA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                   1998      3:16,95

2. MEDVED LAURA GIMNAZIJA NOVO MESTO                              1999      3:18,54

3. PLUT EMA SŠ ČRNOMELJ                                                              1999      3:19,86

4. KUKMAN NINA GRM NOVO MESTO - CBT                  1997      3:20,67

5. PODLOGAR TEJA GRM NOVO MESTO - CBT                              1999      3:25,84

6. BEDENE PIA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                       1997      3:26,87

7. FLAJNIK HANA GRM NOVO MESTO - CBT                                   1997      3:33,52

8. ŽELEZNIK INGRID EKONOMSKA ŠOLA NM                  1997      3:34,07

9. MARIČ ALJA GIMNAZIJA KOČEVJE                                               1999      3:34,99

10. OMERZU JURKAS SARA GIMNAZIJA BREŽICE                           1999      3:39,77

11. BAČAR VIDA ŠC NM - SŠ METLIKA                                            1999      3:45,54

12. TURK KLARA ŠC NM - SZKŠ                                                        1999      3:49,66

13. PLUT ANA ŠC NM - SZKŠ                                                             1999      3:53,20

14. DEČMAN MANCA GIMNAZIJA KOČEVJE                   1997      3:54,55

15. ŽAGAR JERA EKONOMSKA ŠOLA NM                       1999      4:06,08

16. ČIŽMEK TEJA ŠC KRŠKO-SEVNICA – SSPŠ 1998      4:17,18

4x100 m

 

1. GIMNAZIJA BREŽICE 1                                    52,22

2. ŠC NOVO MESTO - SZKŠ                                53,32

3. ŠC NOVO MESTO - SEŠTG                              53,41

4. SŠ ČRNOMELJ 1                                              56,08

5. ŠC NOVO MESTO - SŠ METLIKA                    56,68 (Maruša Zidar, Vida Bačar, Lucija Luna Cvelbar Zorko in Jožefa Fink)

6. GRM NOVO MESTO - CBT                              58,35

 

Skok v daljino

 

1. PETROVIČ JERCA GIMNAZIJA NOVO MESTO                              1996      5,93

2. PAVLIN LEA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                       1997      5,70

3. ROŽMAN LEA GIMNAZIJA BREŽICE                                              1997      5,60

4. GUŠTIN TINA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                     1997      5,42

5. JAKLIČ BARBARA GIMNAZIJA NOVO MESTO                             1998      5,10

6. MEDLE LAURA GIMNAZIJA NOVO MESTO                  1999      5,00

6. LEKŠE MAJA ETRŠ BREŽICE                                                           1997      5,00

8. MODIC NASTJA GIMNAZIJA BREŽICE                                           1999      4,90

9. KUKMAN ITA SŠ ČRNOMELJ                                                         1998      4,73

10. ČETRTIČ KATARINA ŠC NM - SŠ METLIKA                 1998      4,59

11. GROZNIK KLARA SŠ JOSIPA JURČIČA                                        1997      4,40

12. LONGAR NINA SŠ JOSIPA JURČIČA                                            1998      4,35

13. ŠETINC KAJA ETRŠ BREŽICE                                                         1999      3,50

 

Suvanje krogle

 

1. KOLENC PETRA EKONOMSKA ŠOLA NM                                    1996      11,33

2. LAVRIČ ZALA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                    1998      11,04

3. MANDELJ NATAŠA GRM NOVO MESTO - CBT                           1996      9,82

4. DRČAR TEJA ŠC NM - SEŠTG                                                         1999      9,65

5. GRABRIJAN IVA ŠC NM - SŠ METLIKA                                          1997      9,57

6. ZLOBKO VALENTINA GIMNAZIJA BREŽICE                  1999      9,52

7. RESNIK TRINA GIMNAZIJA NOVO MESTO                                   1997      9,29

8. ŠTEPIC NASTJA ŠC NM - SZKŠ                                                       1999      8,62

9. KOSEC KLARA ŠC NM - SZKŠ                                                        1999      8,56

10. KLOBUČAR DORA EKONOMSKA ŠOLA NM                             1997      8,33

11. ČAVIČ URŠKA SŠ ČRNOMELJ                                                      1998      8,31

12. GRABRIJAN TANJA SŠ ČRNOMELJ                                             1998      8,10

13. DELKOT SAŠA SŠ ČRNOMELJ                                                      1998      8,01

14. NEMANIČ LUCIJA ŠC NM - SZKŠ                                 1999      7,94

15. STARIČ NASTJA ŠC NM - SŠ METLIKA                                        1997      7,09

16. PREGRAT LAURA ŠC NM - SZKŠ                                                 1999      7,03

 

 

Še enkrat čestitke vsem udeleženim na tekmovanju!