Razpored tekmovanj iz znanja

Dijaki se na tekmovanja pripravljajo pri krožkih, samostojno ali pri pouku. V spodnjem razporedu so mogoče tudi spremembe datumov.

Tekmovanje

Organizator na šoli

Mentorji

Datum izvedbe

Razvedrilna matematika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

05.10.2017

Logika - šolsko

Vinko Medic

V. Medic

28.09.2017

Razvedrilna matematika - državno

Vinko Medic

V. Medic

18.11.2017

Logika - državno

Vinko Medic

V. Medic

11.11.2017

Matematika - šolsko

Janja Blaško

učitelji MAT

15.03.2018

Matematika - državno

Janja Blaško

učitelji MAT

21.04.2018

Fizika - šolsko

Matej Rožič

učitelji FIZ

06.03.2018

Fizika - regijsko

Matej Rožič

učitelji FIZ

16.03.2018

Fizika - državno

Matej Rožič

učitelji FIZ

07.04.2018

Astronomija - šolsko

Matej Rožič

Eršte, Rožič

07.12.2017

Astronomija - državno

Matej Rožič

Eršte, Rožič

06.01.2018

Naravoslovje - šolsko

V. M. Klenovšek

Eršte, Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Pešić

21.11.2017

Naravoslovje - državno

V. M. Klenovšek

Eršte, Rožič, Tomić, Mavrič Klenovšek, Pešić

20.01.2018

Tekmovanje v poznavanju flore - šolsko

V. M. Klenovšek

Valentina Mavrič Klenovšek

08.11.2017

Tekmovanje v poznavanju flore - državno

V. M. Klenovšek

Valentina Mavrič Klenovšek

12.05.2018

Fizika Čmrlj - šolsko

Matej Rožič

Matej Rožič

11.10.2017

Slovenski turnir mladih fizikov

Matej Rožič

Matej Rožič

20.12.2017

Kemija - šolsko

Goran Pešić

Goran Pešić

12.03.2018

Kemija - državno

Goran Pešić

Goran Pešić

05.05.2018

Biologija - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

25.01.2018

Biologija - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

17.03.2018

Biologija - sladkorna bolezen - šolsko

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

13.10.2017

Biologija - sladkorna bolezen - državno

V. M. Klenovšek

V. M. Klenovšek

18.11.2017

Angleščina 3. letnik - IATEFL - regijsko

Mateja S. Tomič

učitelji ANG

05.02.2018

Angleščina 3. letnik - IATEFL - državno

Darja Marjanović

učitelji ANG

19.03.2018

Angleščina 2. letnik - IATEFL - državno

Mateja S. Tomič

učitelji ANG

11.12.2017

Juvenes Translatores (ANG) - državno

Špela Odlazek

Špela Odlazek

23.11.2017

Bralna značka ANG - državno

Marjanca Pogačnik

učitelji ANG

20.03.2018

Bralna značka FRA - državno

Darja Marjanović

D. Marjanović

20.03.2018

Bralno tekmovanje NEM - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

20.03.2018

Tekmovanje iz nemščine - šolsko

Diana Strugar

učitelji NEM

05.01.2018

Tekmovanje iz nemščine - državno

Diana Strugar

učitelji NEM

06.02.2018

Tekmovanje iz francoščine - šolsko

Darja Marjanović

D. Marjanović

14.10.2017

Tekmovanje iz francoščine - državno

Darja Marjanović

D. Marjanović

19.11.2017

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - šolsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

12.12.2017

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - regijsko

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

24.01.2018

Slovenščina - Cankarjevo priznanje - državno

Gordana Stepanovska

učitelji SLO

10.03.2018

Slovenščina - Z domišljijo na potep

Sanja Kostanjšek

S. Kostanjšek

20.04.2018

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

30.01.2018

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - regijsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

26.02.2018

Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 6 - šolsko

Gordana Stepanovska

vse slavistke

19.03.2018

Mehanika - državno

Bojan Lutman

B. Lutman

16.05.2018

Srečanje dijakov elektro in računalniških šol

Gregor Mede

učitelji stroke

20.03.2018

Računalništvo IJS - šolsko

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

24.01.2018

Računalništvo IJS - državno

Albert Zorko

A. Zorko, S. Vovko

29.03.2018

Računalništvo Bober - šolsko

Gregor Mede

Mede, Jerič, Bradač, Slinkar, Vovko

13.11.2017

Računalništvo Bober - državno

Gregor Mede

Mede, Jerič, Bradač, Slinkar, Vovko

13.01.2018

Računalništvo - FIT telekomunikacije

Gregor Mede

G. Mede, D. Čurk

10.03.2018

Računalništvo - FIT internet stvari

Gregor Mede

G. Mede, D. Čurk, R.Kapš

05.04.2018

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - šolsko

Tanja Jerič

Ivo Šteblaj, Tanja Jerič

22.03.2018

Tekmovanje iz projekcij in kotiranja PIKO - državno

Tanja Jerič

Ivo Šteblaj, Tanja Jerič

18.04.2018

Mladi genijalci - šolsko

Uroš Redek

Uroš Redek, Drago Crnić

15.12.2017

Mladi genijalci - državno

Uroš Redek

Uroš Redek, Drago Crnić

06.02.2018

EKOKVIZ - šolsko

Tina Zrilič

Tina Zrilič

12.12.2017

EKOKVIZ - državno

Tina Zrilič

Tina Zrilič

01.02.2018