Razpored tekmovanj iz športa

Za nekatera tekmovanja iz športa bodo organizirani treningi. Urnik treningov bo sproti objavljen na oglasni deski pri športni zbornici.

Datumi tekmovanj se le približni in se lahko zaradi vremenskih razmer ali drugih objektivnih razlogov tudi spremenijo.

Tekmovanje

Organizator na šoli

Mentorji

Datum izvedbe

Atletika - ekipno (F, D) - področno

Aleš Tomič

A. Tomič, K. Turk

20.09.2017

Atletika - ekipno (F, D) - državno

Aleš Tomič

A. Tomič, K. Turk

06.10.2017

Atletika - posamično - področno

Aleš Tomič

A. Tomič

10.05.2018

Atletika - posamično - državno

Aleš Tomič

A. Tomič

17.05.2018

Kros - občinsko - jesenski

Bojan Jaklič

B. Jaklič

27.09.2017

Kros - občinsko - spomladanski

Bojan Jaklič

B. Jaklič

11.04.2018

Šolski ekipni kros

Bojan Jaklič

B. Jaklič

20.04.2018

Rokomet - občinsko - F

Kristijan Turk

K. Turk

12.10.2017

Rokomet - področno - F

Kristijan Turk

K. Turk

26.10.2017

Rokomet - četrtfinale - F

Kristijan Turk

K. Turk

23.12.2017

Rokomet - polfinale - F

Kristijan Turk

K. Turk

24.02.2018

Rokomet - finale - F

Kristijan Turk

K. Turk

31.03.2018

Rokomet - občinsko - D

Kristijan Turk

K. Turk

06.10.2017

Rokomet - področno - D

Kristijan Turk

K. Turk

19.10.2017

Rokomet - četrtfinale - D

Kristijan Turk

K. Turk

23.12.2017

Rokomet - polfinale - D

Kristijan Turk

K. Turk

24.02.2018

Rokomet - finale - D

Kristijan Turk

K. Turk

31.03.2018

Košarka - občinsko - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

30.11.2017

Košarka - področno - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

14.12.2017

Košarka - četrtfinale - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

20.01.2018

Košarka - polfinale - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

10.02.2018

Košarka - finale - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

17.03.2018

Odbojka - občinsko - F

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

08.11.2017

Odbojka - področno - F

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

22.11.2017

Odbojka - četrtfinale - F

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

23.12.2017

Odbojka - polfinale - F

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

19.01.2018

Odbojka - finale - F+D

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

12.02.2018

Odbojka - občinsko - D

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

16.11.2017

Odbojka - področno - D

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

14.11.2017

Odbojka - četrtfinale - D

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

23.12.2017

Odbojka - polfinale - D

Bojan Jaklič

B. Jaklič, K. Turk

19.01.2018

Odbojka na pesku - občinsko - F+D

Bojan Jaklič

B. Jaklič

25.05.2018

Odbojka na pesku - področno- F+D

Bojan Jaklič

B. Jaklič

09.09.2017

Odbojka na pesku - finale- F+D

Bojan Jaklič

B. Jaklič

30.09.2017

Nogomet - občinsko - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

04.01.2018

Nogomet - področno - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

18.01.2018

Nogomet - četrtfinale- F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

01.04.2018

Nogomet - polfinale - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

26.04.2018

Nogomet - finale - F

Đuro Oluić

Đ. Oluić, K. Turk

08.05.2018

Badminton - področno - F+D

Aleš Tomič

A. Tomič

22.12.2017

Badminton - državno - posamično

Aleš Tomič

A. Tomič

24.01.2018

Badminton - državno - ekipno

Aleš Tomič

A. Tomič

11.04.2018

Športna gimnastika - državno

Aleš Tomič

A. Tomič

02.04.2018

Streljanje - področno

Aleš Tomič

A. Tomič

05.03.2018

Streljanje - državno

Aleš Tomič

A. Tomič

10.04.2018

Judo

Aleš Tomič

A. Tomič

15.04.2018